Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    D2C31
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Thermostaat, koelvloeistof

    Productnummer: 352317101020
    ART: 352317101020 / EAN: 8001063662503

    MAGNETI MARELLI
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 6,04
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4054224049785
    Productnummer 104978
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 6,23

    EAN code 4027816127758
    Productnummer 12775
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 8,76

    EAN code 4027816224471
    Productnummer 22447
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 8,17

    EAN code 4040074373361
    Productnummer 028 289 0000
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 13,59

    EAN code 3531650004836
    Productnummer TH5108.83J
    Merk CALORSTAT by Vernet
    Prijs incl. btw.
    € 9,34

    EAN code 5901619568453
    Productnummer 67-0016
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 5,93

    EAN code 3531650004850
    Productnummer TH5108.89J
    Merk CALORSTAT by Vernet
    Prijs incl. btw.
    € 9,21

    EAN code 4250192993024
    Productnummer TX 88 82D
    Merk MAHLE
    Prijs incl. btw.
    € 17,18

    EAN code 4250192993031
    Productnummer TX 88 88D
    Merk MAHLE
    Prijs incl. btw.
    € 15,03

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CITROËN CITROËN
    FIAT FIAT
    PEUGEOT PEUGEOT
    RENAULT RENAULT
    VOLVO VOLVO
    Fabrikant Productnummer
    CITROËN 133727
    CITROËN 96049146
    CITROËN 96049156
    CITROËN 9605708780
    CITROËN 9619637980
    PEUGEOT 0009604915680
    PEUGEOT 133727
    PEUGEOT 1338.11 , 133811
    PEUGEOT 1338.44 , 133844
    PEUGEOT 7910011880
    PEUGEOT 96049146
    PEUGEOT 96049156
    PEUGEOT 96050286
    PEUGEOT 9605028680
    PEUGEOT 9605708780
    PEUGEOT 96057136
    PEUGEOT 9605713680
    PEUGEOT 9619637980
    LANCIA 9604915680
    LANCIA 9605028680
    LANCIA 9617178080
    FIAT 9604915680
    FIAT 9605028680
    VOLVO 32879603
    VOLVO 3344617
    VOLVO 33446170
    VOLVO 3345628
    VOLVO 33456286
    VOLVO 34470302
    RENAULT 7700723945
    RENAULT 7701348373
    TALBOT 133727
    TALBOT 133844
    Usage nummers
    TE0102

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 8427769943409
    Productnummer 01193400
    Merk AJUSA
    Prijs incl. btw.
    $8.51

    Thermostat, coolant

    De Thermostaat, koelvloeistof (352317101020) regelt de koelvloeistofstroom en de motortemperatuur. Door deze te vervangen, wordt de stabiele bedrijfstemperatuur en de juiste koelwerking hersteld.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1