Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    11E50
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Thermostaat, koelvloeistof

    Productnummer: 352317101180
    ART: 352317101180 / EAN: 8001063714660

    MAGNETI MARELLI
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 7,38
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 3531650001460
    Productnummer TH1419.88J
    Merk CALORSTAT by Vernet
    Prijs incl. btw.
    € 15,71

    EAN code 3531650002566
    Productnummer TH1514.88J
    Merk CALORSTAT by Vernet
    Prijs incl. btw.
    € 14,42

    EAN code 3531650007929
    Productnummer TH6319.88J
    Merk CALORSTAT by Vernet
    Prijs incl. btw.
    € 17,88

    EAN code 3531650007813
    Productnummer TH6314.82
    Merk CALORSTAT by Vernet
    Prijs incl. btw.
    € 22,89

    EAN code 3531650006502
    Productnummer TH5981.89J
    Merk CALORSTAT by Vernet
    Prijs incl. btw.
    € 24,22

    EAN code 4250192909667
    Productnummer TX 10 88D
    Merk MAHLE
    Prijs incl. btw.
    € 23,46

    EAN code 5902659726018
    Productnummer 67-0049
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 7,65

    EAN code 8718042341945
    Productnummer 725174
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    € 9,09

    EAN code 8033419442378
    Productnummer 92120
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    € 14,73

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    DAIMLER DAIMLER
    JAGUAR JAGUAR
    LAND ROVER LAND ROVER
    MG MG
    NISSAN NISSAN
    SAAB SAAB
    VOLVO VOLVO
    Fabrikant Productnummer
    VOLVO 273458
    FORD 1957271
    FORD 1962338
    FORD 1962611
    SAAB 30577561
    SAAB 5958749
    SAAB 8389512
    SAAB 8817298
    SAAB 8822025
    SAAB 9143934
    SAAB 9166687
    SAAB 9194101
    SAAB 9194242
    SAAB 9337379
    JAGUAR EBC3577
    LAND ROVER ERR2803
    NISSAN 2120005D10
    NISSAN 2120005D11
    NISSAN 2120005D12
    NISSAN 2120016A05
    NISSAN 2120096012
    NISSAN 21200G2401
    NISSAN 21200W3310
    NISSAN 21200Y9701
    NISSAN 2120996001
    AUSTIN GTS108
    MG PEL000240
    ROVER PEL000240
    STANDARD AUTOMOBILE 75010
    STANDARD AUTOMOBILE 75130
    STANDARD AUTOMOBILE 75153
    STANDARD AUTOMOBILE 75194
    STANDARD AUTOMOBILE 75624
    TRIUMPH GTS108
    Usage nummers
    TE0118

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 8033989071817
    Productnummer 26474
    Merk ORIGINAL IMPERIUM
    Prijs incl. btw.
    $19.98

    EAN code 5050063613247
    Productnummer ADA109901
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    $16.60

    EAN code 4040074331125
    Productnummer 128 228 0022
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $39.55

    EAN code 4069064027992
    Productnummer 7.10942.43.0
    Merk PIERBURG
    Prijs incl. btw.
    $118.10

    EAN code 4051334507730
    Productnummer 51444
    Merk AUGER
    Prijs incl. btw.
    $26.21

    Thermostat, coolant

    De Thermostaat, koelvloeistof (352317101180) regelt de koelvloeistofstroom en de motortemperatuur. Door deze te vervangen, wordt de stabiele bedrijfstemperatuur en de juiste koelwerking hersteld.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1