Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    E491A
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Spoorstangeind

    Productnummer: RE-ES-7054
    ART: RE-ES-7054 / EAN: 5010874753266

    MOOG
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 16,12
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4040074195567
    Productnummer 16-16 020 0005
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 22,84

    EAN code 4040074123904
    Productnummer 16-16 020 7054
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 13,18

    EAN code 4014870431914
    Productnummer 840 0872 10
    Merk Schaeffler FAG
    Prijs incl. btw.
    € 16,66

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    RENAULT RENAULT
    Fabrikant Productnummer
    RENAULT 6000022721
    RENAULT 6000022753
    RENAULT 7700834571
    RENAULT 7701041312
    RENAULT 7701470766
    DACIA 6000022753
    Usage nummers
    RE-ES-7054
    5
    01087E+12
    056
    056 - MOOG STUURDELEN

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 7316587011661
    Productnummer VKPC 83420
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    $46.87

    EAN code 4014870352820
    Productnummer 628 3332 00
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    $351.95

    EAN code 4019064121862
    Productnummer 302169
    Merk LÖBRO
    Prijs incl. btw.
    $78.16

    EAN code 5905141933383
    Productnummer 72-6545
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $7.81

    EAN code 5903766303550
    Productnummer 69-0990
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $12.60

    EAN code 5905141968019
    Productnummer 47-0198
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $11.11

    EAN code 4014870329419
    Productnummer 551 0157 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    $48.67

    EAN code 7316576879173
    Productnummer VKJA 8010
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    $79.15

    EAN code 4030776002720
    Productnummer H82WK01
    Merk HENGST FILTER
    Prijs incl. btw.
    $9.00

    EAN code 5705541135031
    Productnummer F 032 139 698
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    $10.26

    Tie Rod End

    The Spoorstangeind (RE-ES-7054) transfers steering input from the rack to the wheels for precise control. Replacing it with a Porza-quality tie rod restores handling accuracy and driving safety.  



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1