Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    1DFE4
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Spoorstang

    Productnummer: ME-ES-1807
    ART: ME-ES-1807 / EAN: 4044197251360

    MOOG
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 105,39
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    MERCEDES-BENZ MERCEDES-BENZ
    Fabrikant Productnummer
    MERCEDES-BENZ 6023300303
    MERCEDES-BENZ 6023300403
    MERCEDES-BENZ 6203300103
    MERCEDES-BENZ A6023300303
    MERCEDES-BENZ A6023300403
    MERCEDES-BENZ A6203300103
    Usage nummers
    ME-ES-1807
    4
    0442E+12
    056
    056 - MOOG STUURDELEN

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 7316575055738
    Productnummer VKJC 8462
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    $120.62

    EAN code 5907558552966
    Productnummer 69-0287
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $5.58

    EAN code 4047437086227
    Productnummer 25540 02
    Merk LEMFÖRDER
    Prijs incl. btw.
    $25.07

    EAN code 4027816130062
    Productnummer 13006
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $14.20

    Op voorraad

    EAN code 4027816098652
    Productnummer 09865
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $6.70

    Op voorraad

    EAN code 4014870403539
    Productnummer 818 0021 10
    Merk Schaeffler FAG
    Prijs incl. btw.
    $12.47

    EAN code 5905141997316
    Productnummer 26-2962
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $3.74

    EAN code 4014870440404
    Productnummer 840 0441 10
    Merk Schaeffler FAG
    Prijs incl. btw.
    $22.21

    EAN code 8033419163327
    Productnummer 46135
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    $20.32

    EAN code 5057746117740
    Productnummer ADG080301
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    $66.38

    Tie Rod

    The Spoorstang (ME-ES-1807) transfers steering input from the rack to the wheels for precise control. Replacing it with a Porza-quality tie rod restores handling accuracy and driving safety.  



    FAQ

    Een stuurstang is een onderdeel van de stuurinrichting dat het stuurhuis verbindt met de wielnaaf. De functie ervan is om de stuurbeweging van het stuursysteem over te brengen op de wielen, waardoor het voertuig nauwkeurig kan sturen.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de lengte, de schroefdraadmaat, het type kogelgewricht, de materiaalkwaliteit en de compatibiliteit met het stuursysteem van het voertuig. Het moet bestand zijn tegen stuurkrachten en de omstandigheden op de weg.

    Vervanging is nodig wanneer de stuurstang versleten of beschadigd is. Veelvoorkomende symptomen zijn een los stuur, ongelijkmatige bandenslijtage, kloppende geluiden of een slechte wieluitlijning.

    Porza levert hoogwaardige stuurcomponenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, wordt de compatibiliteit vóór verzending gecontroleerd. Als het product niet past, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid.

    Porza offers a fit guarantee option where your vehicle details are checked against product specifications to ensure correct compatibility.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1