Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    C570A
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    TURBO RENAULT 1,5DCI CLIO IV/KANGOO

    Productnummer: 90010011
    ART: 90010011 / EAN: 8718042476722

    NRF
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 577,47
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4054224867532
    Productnummer 186753
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 487,87

    EAN code 4054224913833
    Productnummer 191383
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 731,81

    EAN code 8595706525213
    Productnummer 003-002-001051R
    Merk REMANTE
    Prijs incl. btw.
    € 670,22

    EAN code 8595706520447
    Productnummer 003-001-003791R
    Merk REMANTE
    Prijs incl. btw.
    € 561,65

    EAN code 7630701745271
    Productnummer 801374-5003S
    Merk GARRETT
    Prijs incl. btw.
    € 536,77

    EAN code 5707286481718
    Productnummer 93426
    Merk NISSENS
    Prijs incl. btw.
    € 720,94

    EAN code 4053082005513
    Productnummer 10901193
    Merk ALANKO
    Prijs incl. btw.
    € 628,16

    EAN code 8718042476708
    Productnummer 90010010
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    € 666,77

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    MERCEDES-BENZ MERCEDES-BENZ
    NISSAN NISSAN
    RENAULT RENAULT
    Fabrikant Productnummer
    MERCEDES-BENZ 6070900100
    MERCEDES-BENZ 607090010080
    MERCEDES-BENZ 6070900180
    MERCEDES-BENZ 607090018080
    MERCEDES-BENZ 6070900200
    MERCEDES-BENZ 607090020080
    MERCEDES-BENZ 6070900480
    MERCEDES-BENZ 607090048080
    MERCEDES-BENZ A6070900100
    MERCEDES-BENZ A607090010080
    MERCEDES-BENZ A6070900180
    MERCEDES-BENZ A607090018080
    MERCEDES-BENZ A6070900200
    MERCEDES-BENZ A607090020080
    MERCEDES-BENZ A6070900480
    MERCEDES-BENZ A607090048080
    OPEL 00860156
    OPEL 0860156
    OPEL 0860553
    RENAULT 144116137R
    RENAULT 144117533R
    RENAULT 144117533RC
    RENAULT 144119262RB
    RENAULT 144119263R
    RENAULT 144119263RB
    RENAULT 8201164371
    RENAULT 8660006060
    RENAULT H8201164371
    NISSAN 1441100Q2N
    NISSAN 1441100Q3J
    NISSAN 1441175333RC
    DACIA 144116137R
    Usage nummers

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5907057319794
    Productnummer 27-6422
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $9.79

    EAN code 5907057318872
    Productnummer 27-6330
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $10.49

    EAN code 5907057318827
    Productnummer 27-6325
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $7.00

    EAN code 5907057318964
    Productnummer 27-6339
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $13.16

    EAN code 5907057318940
    Productnummer 27-6337
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $8.41

    EAN code 5907057318896
    Productnummer 27-6332
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $11.20

    EAN code 5907057318735
    Productnummer 27-6316
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $12.46

    EAN code 5050063100907
    Productnummer AD06R926
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    $8.93

    EAN code 8427769824043
    Productnummer 50271000
    Merk AJUSA
    Prijs incl. btw.
    $255.94

    EAN code 4041248658987
    Productnummer 455.270
    Merk ELRING
    Prijs incl. btw.
    $143.08

    Charger, charging (supercharged/turbocharged)

    De TURBO RENAULT 1,5DCI CLIO IV/KANGOO (90010011) verhoogt het motorvermogen door de inlaatlucht te comprimeren met behulp van uitlaatgasenergie. Vervanging door een Porza-kwaliteitsunit herstelt de stabiliteit van de turbodruk en de efficiëntie bij hoge prestaties.



    FAQ

    Een compressor is een type motorblok dat wordt aangedreven door een turbo of supercharger. Deze compressor verhoogt de luchtdruk in de verbrandingskamer, waardoor er meer brandstof verbrand kan worden en het vermogen, de efficiëntie en de prestaties van de motor verbeteren.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere het type (turbocompressor of supercharger), de turbodruk, de luchtstroomcapaciteit, de montagevorm, het koelsysteem (olie- of watergekoeld) en de compatibiliteit met de motor. Het moet voldoen aan de eisen van de motor voor optimale prestaties en betrouwbaarheid.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer het onderdeel versleten, beschadigd of defect is. Veelvoorkomende symptomen zijn onder andere verminderd vermogen, overmatige rookontwikkeling, ongebruikelijke geluiden, olielekkages of een verlaagde turbodruk.

    Porza levert hoogwaardige motoronderdelen met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, wordt de compatibiliteit vóór verzending gecontroleerd. Als het product niet past, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid.

    Porza offers a fit guarantee option where your vehicle details are checked against product specifications to ensure correct compatibility.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1