Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    76794
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Uitlaatklep

    Productnummer: R6309/BMCR
    ART: R6309/BMCR / EAN: 8112000015433

    FRECCIA
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 14,48
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    OPEL OPEL
    SAAB SAAB
    Fabrikant Productnummer
    FIAT 71739320
    OPEL 12597371
    OPEL 12615936
    OPEL 12791961
    OPEL 24454518
    OPEL 4805043
    OPEL 641373
    OPEL 641376
    OPEL 641380
    Usage nummers
    6309/BMCR
    R6309/BMCR
    8
    112E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4010858577780
    Productnummer MS43
    Merk CONTINENTAL CTAM
    Prijs incl. btw.
    $8.69

    EAN code 4060426052225
    Productnummer ME-ES-15171
    Merk MOOG
    Prijs incl. btw.
    $27.77

    EAN code 4028977810152
    Productnummer 7.06033.11.0
    Merk PIERBURG
    Prijs incl. btw.
    $330.01

    EAN code 8430320060651
    Productnummer D4795
    Merk AUTOFREN SEINSA
    Prijs incl. btw.
    $7.27

    EAN code 4044197988570
    Productnummer OP-AX-14766
    Merk MOOG
    Prijs incl. btw.
    $15.43

    EAN code 5905141906721
    Productnummer 72-5968
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $41.49

    EAN code 5902659778154
    Productnummer QP3570C
    Merk QUARO
    Prijs incl. btw.
    $57.26

    EAN code 4014870615604
    Productnummer 538 0891 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    $155.27

    EAN code 8718042407009
    Productnummer 550349
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    $200.12

    EAN code 4027816250746
    Productnummer 25074
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $19.01

    Op voorraad

    Exhaust Valve

    The Uitlaatklep (R6309/BMCR) controls exhaust gas flow for proper combustion and engine efficiency. Replacing a worn valve with Porza quality restores compression, power, and thermal stability.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1