Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    88F25
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    V-geribbelde riemset

    Productnummer: VKMA 35022
    ART: VKMA 35022 / EAN: 7316572303740

    SKF
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 82,87
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4027816237815
    Productnummer 23781
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 16,53

    EAN code
    Productnummer 205 741
    Merk TOPRAN
    Prijs incl. btw.
    € 42,53

    EAN code 4027816210603
    Productnummer 21060
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 62,70

    EAN code 4027816288633
    Productnummer 28863
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 7,79

    EAN code 4040074205204
    Productnummer 050 005 1200
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 11,52

    EAN code 4040074203156
    Productnummer 050 005 1213
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 9,43

    EAN code 3165143707241
    Productnummer 1 987 948 494
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 10,30

    EAN code 4040074207499
    Productnummer 050 005 1195
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 9,21

    EAN code 4010858521622
    Productnummer 5PK1212
    Merk CONTINENTAL CTAM
    Prijs incl. btw.
    € 15,52

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    OPEL OPEL
    Fabrikant Productnummer
    SAAB 90 571 758 , 90571758
    OPEL 13 40 514 , 1340514
    OPEL 13 40 555 , 1340555
    OPEL 13 40 635 , 1340635
    OPEL 13 40 658 , 1340658
    OPEL 63 40 626 , 6340626
    OPEL 63 40 627 , 6340627
    OPEL 63 40 657 , 6340657
    OPEL 90571758
    OPEL 9117585
    OPEL 9157970
    OPEL 9194660
    OPEL 9194661
    OPEL 93181316
    OPEL 93181317
    OPEL 93182266
    HYUNDAI 25212-03200 , 2521203200
    KIA 25212-03200 , 2521203200
    TOYOTA 90916-02203 , 9091602203
    TOYOTA 99365-21210 , 9936521210
    TOYOTA 99365-31210 , 9936531210
    TOYOTA 99365-51210 , 9936551210
    TOYOTA 99365-91210 , 9936591210
    CHEVROLET 90 571 758 , 90571758
    VAUXHALL 13 40 555 , 1340555
    VAUXHALL 63 40 626 , 6340626
    VAUXHALL 63 40 627 , 6340627
    VAUXHALL 63 40 657 , 6340657
    VAUXHALL 90571758
    VAUXHALL 9117586
    VAUXHALL 9194660
    VAUXHALL 9194661
    VAUXHALL 93181316
    VAUXHALL 93181317
    VAUXHALL 93182266
    Usage nummers
    VKM 35012
    VKMV 5PK1212

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5412096441967
    Productnummer L15110
    Merk MONROE
    Prijs incl. btw.
    $12.89

    EAN code 4054224967867
    Productnummer 196786
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $16.34

    Op voorraad

    EAN code 7316579330367
    Productnummer VKJC 4397
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    $138.22

    EAN code 8427769980053
    Productnummer 01212000
    Merk AJUSA
    Prijs incl. btw.
    $5.04

    EAN code 4054224938249
    Productnummer 193824
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $8.75

    Op voorraad

    EAN code 4005108306203
    Productnummer 530 0119 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    $64.87

    EAN code 5707286374348
    Productnummer 65317
    Merk NISSENS
    Prijs incl. btw.
    $82.76

    EAN code 5710476064165
    Productnummer 8500 43637
    Merk TRISCAN
    Prijs incl. btw.
    $18.47

    EAN code 4054224848265
    Productnummer 184826
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $72.63

    Op voorraad

    EAN code 4040074262665
    Productnummer 29-13 220 0002
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $52.16

    V-ribbed Belt Set

    De V-geribbelde riemset (VKMA 35022) vernieuwt het complete accessoire-aandrijfsysteem voor stabiele en efficiënte prestaties. Een Porza-kit garandeert langdurige betrouwbaarheid en een soepele werking.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1