Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    DE5CE
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    V-vormige riem

    Productnummer: 1 987 947 568
    ART: 1 987 947 568 / EAN: 4047024998384

    BOSCH
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 16,75
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4027816388517
    Productnummer 38851
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 13,94

    EAN code 4010858543358
    Productnummer 6PK1670
    Merk CONTINENTAL CTAM
    Prijs incl. btw.
    € 18,60

    EAN code 3165141088434
    Productnummer 1 987 947 979
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 12,50

    EAN code 4040074114100
    Productnummer 050 006 1670
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 18,19

    EAN code 7316574567737
    Productnummer VKMA 34700
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 130,55

    EAN code 7316574720828
    Productnummer VKMV 6PK1670
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 16,20

    EAN code 4014870352837
    Productnummer 529 0301 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 146,53

    EAN code 4014870531348
    Productnummer 529 0380 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 100,41

    EAN code 5414465472428
    Productnummer 6PK1670
    Merk GATES
    Prijs incl. btw.
    € 19,01

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CHRYSLER CHRYSLER
    CITROËN CITROËN
    DODGE DODGE
    FIAT FIAT
    FORD FORD
    HYUNDAI HYUNDAI
    JAGUAR JAGUAR
    LEXUS LEXUS
    MITSUBISHI MITSUBISHI
    OPEL OPEL
    PEUGEOT PEUGEOT
    Fabrikant Productnummer
    MITSUBISHI 1340A158
    MITSUBISHI 1340A193
    CITROËN 5750 RN , 5750RN
    CITROËN 5750 YH , 5750YH
    CITROËN 5750 ZV , 5750ZV
    CITROËN 5750RN
    CITROËN 5750YH
    PEUGEOT 5750 ZV , 5750ZV
    FIAT 55218886
    FIAT 6000611039
    FIAT 9662806680
    FIAT K6000611039
    FIAT K9662806680
    FORD 1383663
    FORD 1434283
    FORD 1723603
    FORD 6C1Q6C301CB
    FORD 6C1Q6C301CC
    FORD AC1Q-6C301-CA , AC1Q6C301CA
    FORD AC1Q6C301CA
    JAGUAR C2Z 13672 , C2Z13672
    JAGUAR C2Z13672
    OPEL 55218886
    HYUNDAI 25212 25030 , 2521225030
    HYUNDAI 2521225030
    KIA 25212 25030 , 2521225030
    KIA 2521225030
    TOYOTA 90916 02727 , 9091602727
    LEXUS 9091602727
    RAM 4861928AA
    VAUXHALL 55218886
    Usage nummers
    6 PK 1670
    1 987 947 568
    1.987.947.568
    4
    04702E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4054224798171
    Productnummer 179817
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $51.50

    Op voorraad

    EAN code 4044197635412
    Productnummer SA-SB-10551
    Merk MOOG
    Prijs incl. btw.
    $25.58

    EAN code 5710476363305
    Productnummer 8500 81510
    Merk TRISCAN
    Prijs incl. btw.
    $183.24

    EAN code 3165141195828
    Productnummer 1 987 947 864
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $10.69

    EAN code 5901259428582
    Productnummer SD0095
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $9.13

    EAN code 3322938554347
    Productnummer SJ1559
    Merk TRW
    Prijs incl. btw.
    $7.07

    EAN code 3165143419496
    Productnummer 0 392 023 004
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $66.40

    EAN code 5902659723154
    Productnummer 27-0514
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $2.72

    EAN code 5903364335533
    Productnummer 49-1975
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $18.79

    EAN code 3165141259100
    Productnummer 1 987 946 027
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $8.31

    Op voorraad

    V-ribbed Belt

    The V-vormige riem (1 987 947 568) delivers power to essential engine accessories. A Porza belt restores smooth, reliable accessory drive performance.  

    Bosch – Quality and Innovation in Car Parts

    Bosch is a globally recognized leader in automotive technology and car parts. Founded in Germany in 1886, the brand has built a strong reputation for reliability, technical innovation, and premium-quality products for over a century. The Bosch Car Parts division offers an extensive range of components for both passenger cars and commercial vehicles, compatible with nearly all makes and models.

    The product range includes brake systems, spark plugs, batteries, wiper blades, filters, sensors, and electronic components. Bosch is also a market leader in engine management systems and vehicle electronics, including ABS, ESP, and fuel injection systems. Every part is manufactured to the highest OEM standards and undergoes rigorous quality control to ensure performance and safety.

    Through continuous innovation and close collaboration with vehicle manufacturers, Bosch remains a top choice for both professional mechanics and DIY car enthusiasts. Bosch parts are known for their durability, optimal performance, and enhanced safety. Whether you're looking for brake pads, an air filter, or a lambda sensor – with Bosch, you choose trusted quality and cutting-edge technology.

    Venlo, Nederland

    412351345143

    DASFASDF

    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1