Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    51485
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    V-vormige riem

    Productnummer: 1 987 947 901
    ART: 1 987 947 901 / EAN: 3165141069426

    BOSCH
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 7,32
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4010858481773
    Productnummer 4PK915
    Merk CONTINENTAL CTAM
    Prijs incl. btw.
    € 8,34

    EAN code 4010858472962
    Productnummer 4PK905
    Merk CONTINENTAL CTAM
    Prijs incl. btw.
    € 7,87

    EAN code 4027816287902
    Productnummer 28790
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 4,55

    EAN code 3165141180732
    Productnummer 1 987 947 636
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 3,27

    EAN code 3165141069433
    Productnummer 1 987 947 902
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 8,45

    EAN code 4010858472979
    Productnummer 4PK910
    Merk CONTINENTAL CTAM
    Prijs incl. btw.
    € 9,34

    EAN code 3165141180176
    Productnummer 1 987 947 608
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 3,87

    EAN code 3165141092677
    Productnummer 1 987 948 350
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 7,14

    EAN code 4040074200971
    Productnummer 050 004 0925
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 8,00

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    BMW BMW
    CHEVROLET CHEVROLET
    CHRYSLER CHRYSLER
    DAEWOO DAEWOO
    DODGE DODGE
    FIAT FIAT
    HONDA HONDA
    HYUNDAI HYUNDAI
    MAZDA MAZDA
    NISSAN NISSAN
    ROVER ROVER
    SUZUKI SUZUKI
    TOYOTA TOYOTA
    Fabrikant Productnummer
    MITSUBISHI MB439714
    MITSUBISHI MN158100
    MITSUBISHI MN187015
    MITSUBISHI MR984617
    SUZUKI 49180 63G10 000 , 4918063G10000
    SUZUKI 49180-63G10 , 4918063G10
    PEUGEOT 4025 09 , 402509
    LANCIA 7651197
    LANCIA 7754142
    FIAT 46770219
    FIAT 71719174
    FIAT 71749424
    FIAT 7651197
    FIAT 7651198
    FIAT 7754142
    FIAT 77541420
    FIAT 7765716
    MAZDA FS05-18-381 , FS0518381
    MAZDA FS12-18-381 , FS1218381
    MAZDA FS59-18-381A , FS5918381A
    MAZDA JE74-15-907 , JE7415907
    HYUNDAI 23127 28100 , 2312728100
    HYUNDAI 90916 02661 , 9091602661
    BMW 11 28 7 803 527 , 11287803527
    BMW 64 55 7 803 527 , 64557803527
    BMW 7 803 527 , 7803527
    TOYOTA 90916 02349 , 9091602349
    TOYOTA 90916 02661 , 9091602661
    TOYOTA 99364 00910 , 9936400910
    TOYOTA 99364 70910 , 9936470910
    TOYOTA 99364 80910 , 9936480910
    RENAULT 82 00 041 851 , 8200041851
    NISSAN 11720 71J05 , 1172071J05
    NISSAN 11720 77A00 , 1172077A00
    NISSAN 11720 77A01 , 1172077A01
    NISSAN 11720 77A10 , 1172077A10
    NISSAN 11720 85G00 , 1172085G00
    NISSAN 11720 VJ200 , 11720VJ200
    NISSAN 1172077A00TM
    NISSAN 11920 16V00 , 1192016V00
    NISSAN 11920 16V10 , 1192016V10
    NISSAN 11950 0P610 , 119500P610
    NISSAN A1720 77A01 , A172077A01
    NISSAN AY140 40910 , AY14040910
    NISSAN AY140 40915 , AY14040915
    NISSAN AY1404091E
    AUSTIN GFB 358 , GFB358
    CHEVROLET 25 183 058 , 25183058
    CHEVROLET 96 239 401 , 96239401
    CHRYSLER 04612 468 , 04612468
    CHRYSLER 04861 401 , 04861401
    CHRYSLER 4612 468 , 4612468
    CHRYSLER 4861 401 , 4861401
    DAEWOO 96239401
    DODGE 04861 401 , 04861401
    DODGE 4861 401 , 4861401
    DODGE 4861401
    HONDA 38920-PH1-003 , 38920PH1003
    HONDA 38920-PH4-661 , 38920PH4661
    HONDA 38920-PH4-662 , 38920PH4662
    HONDA 38920-PH4-665 , 38920PH4665
    HONDA 38920-PL2-013 , 38920PL2013
    HONDA 38920-PL2-505 , 38920PL2505
    HONDA 38920PH46620
    HONDA 91920-PL2-013 , 91920PL2013
    HONDA 91940-09101 , 9194009101
    ROVER GFB 358 , GFB358
    ROVER GFB 80910 , GFB80910
    ROVER GMB 40910 , GMB40910
    CUMMINS 3 056 000 , 3056000
    Usage nummers
    4 PK 915
    1 987 947 901
    1.987.947.901
    3
    16514E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5016687020571
    Productnummer FDB346
    Merk FERODO
    Prijs incl. btw.
    $19.33

    EAN code 4082300779370
    Productnummer 8TF 358 146-531
    Merk HELLA
    Prijs incl. btw.
    $93.42

    EAN code 4047025149440
    Productnummer 1 987 946 285
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $35.77

    EAN code 4082300769494
    Productnummer 8TF 358 106-991
    Merk HELLA
    Prijs incl. btw.
    $146.79

    EAN code 5905993214166
    Productnummer 2823G02
    Merk ABAKUS
    Prijs incl. btw.
    $7.56

    EAN code 4082300779349
    Productnummer 8TF 358 146-501
    Merk HELLA
    Prijs incl. btw.
    $131.42

    EAN code 8020584058497
    Productnummer P 85 046
    Merk BREMBO
    Prijs incl. btw.
    $43.65

    EAN code 8424445139859
    Productnummer 6431586
    Merk ALKAR
    Prijs incl. btw.
    $6.37

    EAN code 5902659719218
    Productnummer 27-0434
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $1.89

    EAN code 5410909468637
    Productnummer 3017838
    Merk VAN WEZEL
    Prijs incl. btw.
    $19.44

    V-ribbed Belt

    The V-vormige riem (1 987 947 901) delivers power to essential engine accessories. A Porza belt restores smooth, reliable accessory drive performance.  

    Bosch – Quality and Innovation in Car Parts

    Bosch is a globally recognized leader in automotive technology and car parts. Founded in Germany in 1886, the brand has built a strong reputation for reliability, technical innovation, and premium-quality products for over a century. The Bosch Car Parts division offers an extensive range of components for both passenger cars and commercial vehicles, compatible with nearly all makes and models.

    The product range includes brake systems, spark plugs, batteries, wiper blades, filters, sensors, and electronic components. Bosch is also a market leader in engine management systems and vehicle electronics, including ABS, ESP, and fuel injection systems. Every part is manufactured to the highest OEM standards and undergoes rigorous quality control to ensure performance and safety.

    Through continuous innovation and close collaboration with vehicle manufacturers, Bosch remains a top choice for both professional mechanics and DIY car enthusiasts. Bosch parts are known for their durability, optimal performance, and enhanced safety. Whether you're looking for brake pads, an air filter, or a lambda sensor – with Bosch, you choose trusted quality and cutting-edge technology.

    Venlo, Nederland

    412351345143

    DASFASDF

    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1