Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    82D9E
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    V-vormige riem

    Productnummer: 1 987 947 941
    ART: 1 987 947 941 / EAN: 3165141069792

    BOSCH
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 11,35
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4054224766934
    Productnummer 176693
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 7,24

    EAN code 4027816375333
    Productnummer 37533
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 8,76

    EAN code 4010858479459
    Productnummer 6PK1060
    Merk CONTINENTAL CTAM
    Prijs incl. btw.
    € 17,92

    EAN code 4040074316436
    Productnummer 050 006 1060
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 15,11

    EAN code 4040074207628
    Productnummer 050 006 1070
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 10,43

    EAN code 3165143170939
    Productnummer 1 987 946 062
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 10,83

    EAN code 4005108961969
    Productnummer 529 0084 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 70,43

    EAN code 4014870509866
    Productnummer 529 0344 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 91,65

    EAN code 4014870541798
    Productnummer 529 0420 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 63,57

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    ALFA ROMEO ALFA ROMEO
    CHRYSLER CHRYSLER
    CITROËN CITROËN
    DODGE DODGE
    LANCIA LANCIA
    MITSUBISHI MITSUBISHI
    NISSAN NISSAN
    PEUGEOT PEUGEOT
     SETRA
    Fabrikant Productnummer
    MITSUBISHI MD317142
    CITROËN 5750 98 , 575098
    CITROËN 5750 99 , 575099
    CITROËN 5750 K8 , 5750K8
    CITROËN 96 152 082 , 96152082
    CITROËN 96 152 083 , 96152083
    CITROËN 98 268 777 80 , 9826877780
    PEUGEOT 5750 98 , 575098
    PEUGEOT 5750 99 , 575099
    PEUGEOT 5750 K8 , 5750K8
    PEUGEOT 5750 TE , 5750TE
    PEUGEOT 96 152 082 , 96152082
    PEUGEOT 96 152 083 , 96152083
    LANCIA 60676136
    LANCIA 71732386
    LANCIA 96152082
    FIAT 60676136
    FIAT 96152082
    ALFA ROMEO 60676136
    ALFA ROMEO 71732386
    BMW 11 28 1 715 713 , 11281715713
    SEAT 030 145 933 E , 030145933E
    SEAT 030 145 933 L , 030145933L
    VW 030 145 933 E , 030145933E
    VW 030 145 933 G , 030145933G
    VW 030 145 933 L , 030145933L
    SKODA 030 145 933 E , 030145933E
    SKODA 030 145 933 L , 030145933L
    NISSAN 11720 0W000 , 117200W000
    NISSAN 11720 0W002 , 117200W002
    NISSAN 11720 VC200 , 11720VC200
    NISSAN 11920 CK000 , 11920CK000
    CHRYSLER 04792 071 , 04792071
    CHRYSLER 4792 071 , 4792071
    DODGE 04792 071 , 04792071
    DODGE 04792071
    DODGE 4792 071 , 4792071
    Usage nummers
    6 PK 1063
    1 987 947 941
    1.987.947.941
    1191860069722
    3165141069792

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code
    Productnummer 304 969
    Merk TOPRAN
    Prijs incl. btw.
    $16.79

    EAN code 5907558524833
    Productnummer 12-0048
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $46.04

    EAN code 4909500404584
    Productnummer 917001
    Merk KYB
    Prijs incl. btw.
    $15.71

    EAN code 5905141925197
    Productnummer 72-5869
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $7.43

    EAN code 4046577092617
    Productnummer 8482UN
    Merk STABILUS
    Prijs incl. btw.
    $17.80

    EAN code 4019064789048
    Productnummer 54275
    Merk SPIDAN
    Prijs incl. btw.
    $237.69

    EAN code 4046577234734
    Productnummer 3269YB
    Merk STABILUS
    Prijs incl. btw.
    $15.52

    EAN code 4060232096611
    Productnummer 432856
    Merk STABILUS
    Prijs incl. btw.
    $314.98

    EAN code 4026634109588
    Productnummer 02-29245-02
    Merk VICTOR REINZ
    Prijs incl. btw.
    $54.79

    EAN code 4046577440982
    Productnummer 884302
    Merk STABILUS
    Prijs incl. btw.
    $23.90

    V-ribbed Belt

    De V-vormige riem (1 987 947 941) levert stroom aan essentiële motoraccessoires. Een Porza-riem herstelt de soepele en betrouwbare werking van de accessoire-aandrijving.

    Bosch – Quality and Innovation in Car Parts

    Bosch is a globally recognized leader in automotive technology and car parts. Founded in Germany in 1886, the brand has built a strong reputation for reliability, technical innovation, and premium-quality products for over a century. The Bosch Car Parts division offers an extensive range of components for both passenger cars and commercial vehicles, compatible with nearly all makes and models.

    The product range includes brake systems, spark plugs, batteries, wiper blades, filters, sensors, and electronic components. Bosch is also a market leader in engine management systems and vehicle electronics, including ABS, ESP, and fuel injection systems. Every part is manufactured to the highest OEM standards and undergoes rigorous quality control to ensure performance and safety.

    Through continuous innovation and close collaboration with vehicle manufacturers, Bosch remains a top choice for both professional mechanics and DIY car enthusiasts. Bosch parts are known for their durability, optimal performance, and enhanced safety. Whether you're looking for brake pads, an air filter, or a lambda sensor – with Bosch, you choose trusted quality and cutting-edge technology.

    Venlo, Nederland

    412351345143

    DASFASDF

    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1