Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    D53DC
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    V-snaar

    Productnummer: 10A1200C
    ART: 10A1200C / EAN: 8021787511680

    DAYCO
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 5,66
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 5412571000580
    Productnummer 6228MC
    Merk GATES
    Prijs incl. btw.
    € 8,45

    EAN code 4010858781644
    Productnummer AVX10X1200
    Merk CONTINENTAL CTAM
    Prijs incl. btw.
    € 7,97

    EAN code 4010858787202
    Productnummer 11,9X1214Ld
    Merk CONTINENTAL CTAM
    Prijs incl. btw.
    € 9,67

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CHRYSLER CHRYSLER
    RENAULT RENAULT
    Fabrikant Productnummer
    FIAT 4343523
    FORD 1508943
    FORD 1576573
    FORD 6008696
    FORD 723F6620AHA
    FORD 723F8620AHA
    FORD 78EF8620CA
    FORD 8M51A64416DA1EZF
    MERCEDES-BENZ 0039974592
    RENAULT 6001008128
    CHRYSLER 4343523
    CHRYSLER 4536137
    CHRYSLER 5281102
    CHRYSLER B0015475
    DACIA 6000589954
    DODGE 4536137
    RENAULT TRUCKS 7700525075
    Usage nummers
    10x1200
    DAY10X1200
    10A1200C
    5900427514812
    8021787511680

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4027816498438
    Productnummer 49843
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $130.70

    Op voorraad

    EAN code 4027816261797
    Productnummer 26179
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $6.84

    Op voorraad

    EAN code 3660872342782
    Productnummer 4005508
    Merk SASIC
    Prijs incl. btw.
    $7.87

    EAN code 4027816885412
    Productnummer 88541
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $38.59

    EAN code 4011558990602
    Productnummer WP 1144
    Merk MANN-FILTER
    Prijs incl. btw.
    $19.35

    EAN code 4549762354861
    Productnummer 910371
    Merk KYB
    Prijs incl. btw.
    $32.56

    EAN code 4027816048947
    Productnummer 1000306
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $10.44

    Op voorraad

    EAN code 4059923062844
    Productnummer 350 101
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $66.73

    EAN code 4549762389184
    Productnummer 3340305
    Merk KYB
    Prijs incl. btw.
    $67.95

    EAN code 4047026449341
    Productnummer 0 258 027 00F
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $110.75

    V-Belt

    The V-snaar (10A1200C) delivers power to essential engine accessories. A Porza belt restores smooth, reliable accessory drive performance.  



    FAQ

    Een V-riem is een rubberen riem met een trapeziumvormige doorsnede die wordt gebruikt om de kracht van de motor over te brengen op hulpcomponenten. De functie ervan is het aandrijven van systemen zoals de dynamo, waterpomp, stuurbekrachtigingspomp en airconditioningcompressor.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de lengte, breedte, profieltype, het materiaal en de compatibiliteit met het pouliesysteem van de riem. De riem moet voldoende grip, flexibiliteit en weerstand tegen hitte en slijtage bieden.

    Vervanging is nodig wanneer de riem versleten, gescheurd, uitgerekt of slippend is. Veelvoorkomende symptomen zijn piepende geluiden, verminderde prestaties van de accessoires of zichtbare schade.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige riemaandrijvingscomponenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, wordt de compatibiliteit vóór verzending gecontroleerd. Als het product niet past, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1