Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    798F1
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    V-snaar

    Productnummer: AVX13X1285
    ART: AVX13X1285 / EAN: 4010858779153

    CONTINENTAL CTAM
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 16,75
    Leverdatum: 23-10-2026

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 8021787541182
    Productnummer 13A1285HD
    Merk DAYCO
    Prijs incl. btw.
    € 8,08

    EAN code 5412571001112
    Productnummer 6481MC
    Merk GATES
    Prijs incl. btw.
    € 10,19

    EAN code 8021787514001
    Productnummer 13A1275C
    Merk DAYCO
    Prijs incl. btw.
    € 8,11

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    MERCEDES-BENZ MERCEDES-BENZ
    Fabrikant Productnummer
    MERCEDES-BENZ 0049970492
    MERCEDES-BENZ 0059979892
    MERCEDES-BENZ 59979892
    MERCEDES-BENZ A0049970492
    MERCEDES-BENZ A0059979892
    RENAULT 7700010200
    IVECO 500386111
    IVECO 500386112
    IVECO 8827589
    IVECO 98464038
    Usage nummers
    13 X 1285
    13 X 1285 La
    AVX13 X 1285
    13X1285
    4
    01086E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5901619538296
    Productnummer 26-0774
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $9.97

    EAN code 4040074028186
    Productnummer 326 623 0042
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $64.21

    EAN code 4019722549267
    Productnummer 84083201
    Merk TEXTAR
    Prijs incl. btw.
    $110.86

    EAN code 3531650011094
    Productnummer TS1889
    Merk CALORSTAT by Vernet
    Prijs incl. btw.
    $14.02

    EAN code 8032532107379
    Productnummer 08630
    Merk LPR
    Prijs incl. btw.
    $20.93

    V-Belt

    De V-snaar (AVX13X1285) levert stroom aan essentiële motoraccessoires. Een Porza-riem herstelt de soepele en betrouwbare werking van de accessoire-aandrijving.



    FAQ

    Een V-riem is een rubberen riem met een trapeziumvormige doorsnede die wordt gebruikt om de kracht van de motor over te brengen op hulpcomponenten. De functie ervan is het aandrijven van systemen zoals de dynamo, waterpomp, stuurbekrachtigingspomp en airconditioningcompressor.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de lengte, breedte, profieltype, het materiaal en de compatibiliteit met het pouliesysteem van de riem. De riem moet voldoende grip, flexibiliteit en weerstand tegen hitte en slijtage bieden.

    Vervanging is nodig wanneer de riem versleten, gescheurd, uitgerekt of slippend is. Veelvoorkomende symptomen zijn piepende geluiden, verminderde prestaties van de accessoires of zichtbare schade.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige riemaandrijvingscomponenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, wordt de compatibiliteit vóór verzending gecontroleerd. Als het product niet past, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1