Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    107F8
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    CONTI MULTI-V RIEM

    Productnummer: 6PK1820
    ART: 6PK1820 / EAN: 4010858481360

    CONTINENTAL CTAM
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 19,58
    Leverdatum: 19-10-2026

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 3165143171066
    Productnummer 1 987 946 072
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 12,48

    EAN code 4040074113868
    Productnummer 050 006 1820
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 19,47

    EAN code 8021787507607
    Productnummer 6PK1815
    Merk DAYCO
    Prijs incl. btw.
    € 17,67

    EAN code 8021787507614
    Productnummer 6PK1820
    Merk DAYCO
    Prijs incl. btw.
    € 15,08

    EAN code 5414465356483
    Productnummer 6PK1818
    Merk GATES
    Prijs incl. btw.
    € 18,56

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    DACIA DACIA
    DAIHATSU DAIHATSU
    FORD FORD
    RENAULT RENAULT
    TOYOTA TOYOTA
    Fabrikant Productnummer
    FORD 1011692
    FORD 4001215
    FORD 4188206
    FORD 6182615
    FORD 7204035
    FORD 88WF6C301F2A
    FORD F53E8620AB
    FORD XS2E8620MA
    FORD XS2E8620MB
    TOYOTA 9091602482
    TOYOTA 9936631820
    RENAULT 8200356268
    RENAULT 8200821800
    DACIA 8200356268
    DACIA 8200821800
    DAIHATSU 9004831065
    Usage nummers
    6 PK 1818
    6 PK 1819
    6 PK 1820
    6 PK 1821
    6 PK 1822
    6PK1820
    4
    01086E+12
    DAY6PK1820
    182
    182 - CONTINENTAL MULTI V RIEM
    00

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4013872879465
    Productnummer 1863 600 127
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $35.28

    EAN code 4047437311688
    Productnummer 31261 01
    Merk LEMFÖRDER
    Prijs incl. btw.
    $26.39

    EAN code 4040074006719
    Productnummer 036 010 0001
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $19.06

    EAN code 5410909410193
    Productnummer 4312841
    Merk VAN WEZEL
    Prijs incl. btw.
    $9.58

    EAN code 4014870374662
    Productnummer 553 0323 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    $100.80

    EAN code 8430320031491
    Productnummer D3540C
    Merk AUTOFREN SEINSA
    Prijs incl. btw.
    $9.16

    EAN code 4040074307199
    Productnummer 214 533 0037
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $113.99

    EAN code 8430320260105
    Productnummer D42891A
    Merk AUTOFREN SEINSA
    Prijs incl. btw.
    $5.09

    Op voorraad

    EAN code 4047437448834
    Productnummer 38002 01
    Merk LEMFÖRDER
    Prijs incl. btw.
    $13.12

    EAN code 5704651464628
    Productnummer 14-0933
    Merk ELSTOCK
    Prijs incl. btw.
    $137.88

    V-ribbed Belt

    De CONTI MULTI-V RIEM (6PK1820) levert stroom aan essentiële motoraccessoires. Een Porza-riem herstelt de soepele en betrouwbare werking van de accessoire-aandrijving.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1