Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    E6BA1
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Waterpomp- en distributieriemset

    Productnummer: 530 0063 30
    ART: 530 0063 30 / EAN: 4005108743855

    Schaeffler INA
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 133,95
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4027816275596
    Productnummer 27559
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 88,58

    EAN code 4027816143819
    Productnummer 14381
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 37,33

    EAN code 4027816159476
    Productnummer 15947
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 37,03

    EAN code 4054224732083
    Productnummer 173208
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 120,55

    EAN code 4027816221456
    Productnummer 22145
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 47,67

    EAN code 4027816227311
    Productnummer 22731
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 24,20

    EAN code 4027816227335
    Productnummer 22733
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 77,21

    EAN code 4027816328131
    Productnummer 32813
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 113,45

    EAN code 7316571522906
    Productnummer VKM 16604
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 41,03

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    RENAULT RENAULT
    VOLVO VOLVO
    Fabrikant Productnummer
    VOLVO 271647
    VOLVO 271985
    VOLVO 271986
    VOLVO 272329
    VOLVO 272457
    VOLVO 272474
    VOLVO 272476
    VOLVO 274338
    VOLVO 274518
    VOLVO 30638277
    VOLVO 30650751
    VOLVO 30684210
    VOLVO 30684432
    VOLVO 30751700
    VOLVO 8627484
    VOLVO 8630590
    VOLVO 8642251
    VOLVO 8670484
    VOLVO 8687851
    VOLVO 8692630
    VOLVO 9146376
    VOLVO 91463760
    VOLVO 9146377
    VOLVO 91463778
    VOLVO 91463779
    VOLVO 9440329
    VOLVO 9440383
    RENAULT 74 30 638 277 , 7430638277
    RENAULT 74 33 063 8277 , 74330638277
    RENAULT 74 38 610 006 , 7438610006
    RENAULT 74 38 610 035 , 7438610035
    RENAULT 74 38 627 484 , 7438627484
    RENAULT 74 38 630 590 , 7438630590
    RENAULT 74 38 642 251 , 7438642251
    RENAULT 74 38 670 484 , 7438670484
    RENAULT 74 39 146 376 , 7439146376
    RENAULT 74 39 146 377 , 7439146377
    RENAULT 74 39 440 329 , 7439440329
    RENAULT 74 39 440 383 , 7439440383
    RENAULT 7430638277
    RENAULT 74330638277
    RENAULT 7438610006
    RENAULT 7438610035
    RENAULT 7438627484
    RENAULT 7438630590
    RENAULT 7438642251
    RENAULT 7438670484
    RENAULT 7439146376
    RENAULT 7439146377
    RENAULT 7439440329
    RENAULT 7439440383
    DACIA 74 30 638 277 , 7430638277
    DACIA 74 33 063 8277 , 74330638277
    DACIA 74 38 610 006 , 7438610006
    DACIA 74 38 610 035 , 7438610035
    DACIA 74 38 630 590 , 7438630590
    DACIA 74 38 642 251 , 7438642251
    DACIA 74 38 670 484 , 7438670484
    DACIA 74 39 146 376 , 7439146376
    DACIA 74 39 146 377 , 7439146377
    DACIA 74 39 440 329 , 7439440329
    DACIA 74 39 440 383 , 7439440383
    DACIA 7430638277
    DACIA 74330638277
    DACIA 7438610006
    DACIA 7438610035
    DACIA 7438630590
    DACIA 7438642251
    DACIA 7438670484
    DACIA 7439146376
    DACIA 7439146377
    DACIA 7439440329
    DACIA 7439440383
    Usage nummers
    530 0063 30
    530006330
    4
    00511E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4027816128120
    Productnummer 12812
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $4.66

    Op voorraad

    EAN code 5907558545692
    Productnummer 72-1355
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $22.07

    EAN code 4040074324363
    Productnummer 100 407 0082
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $5.45

    EAN code 4047024691940
    Productnummer 0 986 594 521
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $31.39

    Water Pump & Timing Belt Kit

    De Waterpomp- en distributieriemset (530 0063 30) vernieuwt zowel de timing als de koeling voor een betrouwbare werking van de motor. Een Porza-kwaliteitskit herstelt de precieze timing en de betrouwbare koelvloeistofcirculatie.



    FAQ

    Vervanging wordt aanbevolen volgens de door de fabrikant voorgeschreven intervallen of wanneer er tekenen van slijtage zichtbaar zijn. Veelvoorkomende symptomen zijn lekkage van koelvloeistof, ongebruikelijke geluiden, oververhitting of zichtbare slijtage van de riem. Preventieve vervanging is cruciaal om ernstige motorschade te voorkomen.

    Porza levert hoogwaardige motoronderdelen met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    Key specifications include belt length and tooth profile, tensioner type, water pump design, material quality, and compatibility with the engine. All components must work together precisely to maintain correct timing and cooling performance.

    If the fit guarantee is selected, compatibility is verified before shipping. If the product does not fit, it can be returned according to the return policy.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1