Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    ADBF2
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Waterpomp- en distributieriemset

    Productnummer: PK08010XT
    ART: PK08010XT / EAN: 4250093485727

    HEPU
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 215,45
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4027816218791
    Productnummer 21879
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 35,91

    EAN code 4027816241973
    Productnummer 24197
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 29,46

    EAN code 4027816260271
    Productnummer 26027
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 24,88

    EAN code 4027816268161
    Productnummer 26816
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 21,50

    EAN code 4027816336914
    Productnummer 33691
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 33,87

    EAN code 4027816336921
    Productnummer 33692
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 85,49

    EAN code 4027816372110
    Productnummer 37211
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 76,42

    EAN code 4027816372301
    Productnummer 37230
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 115,17

    EAN code 4027816372905
    Productnummer 37290
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 30,76

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CITROËN CITROËN
    FIAT FIAT
    FORD FORD
    LANCIA LANCIA
    PEUGEOT PEUGEOT
    VOLVO VOLVO
    Fabrikant Productnummer
    MITSUBISHI MN982127
    CITROËN 0816G3
    CITROËN 083050
    CITROËN 083074
    CITROËN 1201.00000000 , 120100000000
    CITROËN 1201.E8
    CITROËN 1609.402180 , 1609402180
    CITROËN 1609.525480 , 1609525480
    CITROËN 9640828680
    PEUGEOT 0816G3
    PEUGEOT 0829A4
    PEUGEOT 083050
    PEUGEOT 083051
    PEUGEOT 083072
    PEUGEOT 083074
    PEUGEOT 1201.00000000 , 120100000000
    PEUGEOT 1201.E8
    PEUGEOT 1609.402180 , 1609402180
    PEUGEOT 1609.525480 , 1609525480
    PEUGEOT 9640828480
    PEUGEOT 9640828680
    PEUGEOT 9644258480
    PEUGEOT 9682305780
    LANCIA 00000000816F6
    LANCIA 1400971480
    LANCIA 9400829949
    LANCIA 9400849229
    LANCIA 9463623088
    LANCIA 9464640380
    FIAT 00000000816F6
    FIAT 1400971480
    FIAT 1609402180
    FIAT 71771583
    FIAT 9400829949
    FIAT 9400830509
    FIAT 9400849229
    FIAT 9463623088
    FIAT 9464474289
    FIAT 9464640480
    VOLVO 30725030
    VOLVO 30725831
    VOLVO 30788221
    VOLVO 31460184
    VOLVO 31461853
    VOLVO 8653650
    VOLVO 8653651
    VOLVO 8653652
    VOLVO 8653755
    VOLVO 8653756
    VOLVO 8653757
    VOLVO 8653806
    FORD 1231282
    FORD 1231971
    FORD 1231975
    FORD 1231976
    FORD 1231977
    FORD 1231978
    FORD 1232499
    FORD 1432630
    FORD 1562255
    FORD 1683828
    FORD 1707009
    FORD 1761941
    FORD 1870053
    FORD 3M5Q-8B596-BA , 3M5Q8B596BA
    FORD 3M5Q6B217AA
    FORD 3M5Q6K288BA
    FORD 3M5Q6M250AA
    FORD 3M5Q8591AA
    FORD 3M5Q8591DA
    FORD 3M5Q8591EA
    FORD 3M5Q8591FA
    ALFA ROMEO 1400971480
    MAZDA Y601-12-201 , Y60112201
    LAND ROVER LR000660
    BMW 11317805967
    BMW 11317806064
    CITROËN/PEUGEOT 0816.F6 , 0816F6
    CITROËN/PEUGEOT 0816.F8 , 0816F8
    CITROËN/PEUGEOT 0816.J0 , 0816J0
    CITROËN/PEUGEOT 0816.J1 , 0816J1
    CITROËN/PEUGEOT 0816G3
    CITROËN/PEUGEOT 082994
    CITROËN/PEUGEOT 0849.22 , 084922
    CITROËN/PEUGEOT 1201E8
    ALFAROME/FIAT/LANCI 9464474289
    Usage nummers
    P801
    21-0134
    20-1601
    PK08010XT
    4
    25009E+12
    HEPPK08010XT

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4047024016989
    Productnummer 0 092 S50 150
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $216.29

    EAN code 4027816386971
    Productnummer 38697
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $1.73

    Op voorraad

    EAN code 5902659788467
    Productnummer 67-0092
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $15.12

    EAN code 5050063057591
    Productnummer ADW192104
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    $7.29

    EAN code 4054224727690
    Productnummer 172769
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $16.58

    Op voorraad

    EAN code 4009026006146
    Productnummer KC 22
    Merk KNECHT
    Prijs incl. btw.
    $8.62

    EAN code 4054224877081
    Productnummer 187708
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $11.29

    Op voorraad

    EAN code 4043193131058
    Productnummer BGR13105
    Merk BUGIAD
    Prijs incl. btw.
    $162.52

    EAN code 5904608010049
    Productnummer K 1004
    Merk FILTRON
    Prijs incl. btw.
    $4.34

    Op voorraad

    EAN code 8717613172957
    Productnummer DF-326
    Merk DENSO
    Prijs incl. btw.
    $8.60

    Water Pump & Timing Belt Kit

    The Waterpomp- en distributieriemset (PK08010XT) renews both timing and cooling functions for reliable engine operation. A Porza-quality kit restores precise timing and dependable coolant circulation.  



    FAQ

    Vervanging wordt aanbevolen volgens de door de fabrikant voorgeschreven intervallen of wanneer er tekenen van slijtage zichtbaar zijn. Veelvoorkomende symptomen zijn lekkage van koelvloeistof, ongebruikelijke geluiden, oververhitting of zichtbare slijtage van de riem. Preventieve vervanging is cruciaal om ernstige motorschade te voorkomen.

    Porza levert hoogwaardige motoronderdelen met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    Key specifications include belt length and tooth profile, tensioner type, water pump design, material quality, and compatibility with the engine. All components must work together precisely to maintain correct timing and cooling performance.

    If the fit guarantee is selected, compatibility is verified before shipping. If the product does not fit, it can be returned according to the return policy.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1