Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    66FD8
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Waterpomp, motorkoeling

    Productnummer: 213 220 0001
    ART: 213 220 0001 / EAN: 4040074430125

    MEYLE
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 39,23
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4010858579739
    Productnummer CT1115WP1
    Merk CONTINENTAL CTAM
    Prijs incl. btw.
    € 87,79

    EAN code 7316576745157
    Productnummer VKMC 02209
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 95,52

    EAN code 8032747266762
    Productnummer PA866
    Merk GRAF
    Prijs incl. btw.
    € 33,57

    EAN code 7316572505441
    Productnummer VKPC 82251
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 44,92

    EAN code 4010858572099
    Productnummer CT1049WP1
    Merk CONTINENTAL CTAM
    Prijs incl. btw.
    € 121,97

    EAN code 4005108831606
    Productnummer 538 0062 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 39,37

    EAN code 4005108839305
    Productnummer 530 0462 30
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 81,89

    EAN code 4010858109561
    Productnummer CT1114WP1
    Merk CONTINENTAL CTAM
    Prijs incl. btw.
    € 108,82

    EAN code 4005108833587
    Productnummer 530 0228 30
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 93,57

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    FIAT FIAT
    LANCIA LANCIA
    Fabrikant Productnummer
    LANCIA 46520401
    LANCIA 55184081
    LANCIA 55198547
    FIAT 46520401
    FIAT 55184081
    FIAT 55198547
    Usage nummers
    MWP0227

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4013872570690
    Productnummer 3482 000 546
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $458.50

    EAN code 4044197274888
    Productnummer ME-ES-2284
    Merk MOOG
    Prijs incl. btw.
    $15.01

    EAN code 3276425066861
    Productnummer 506686
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    $25.97

    EAN code 5907558576290
    Productnummer 47-0146
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $10.17

    EAN code 3322937337590
    Productnummer JTE769
    Merk TRW
    Prijs incl. btw.
    $14.76

    EAN code 4027816226208
    Productnummer 22620
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $13.32

    Op voorraad

    Water Pump, engine cooling

    De Waterpomp, motorkoeling (213 220 0001) zorgt voor de circulatie van koelvloeistof door de motor. Door deze te vervangen, wordt de betrouwbare koeling hersteld en wordt de motor beschermd tegen oververhitting.

    Meyle is een vertrouwd Duits merk dat bekend staat om hoogwaardige aftermarket-auto-onderdelen en duurzame en nauwkeurig ontworpen componenten biedt voor een breed scala aan voertuigen. Met een sterke focus op betrouwbaarheid en innovatie zijn Meyle-onderdelen ontworpen om te voldoen aan of te overtreffen OEM-normen. Of het nu gaat om ophanging, remmen of motorcomponenten, Meyle garandeert langdurige prestaties en een perfecte pasvorm voor uw voertuig.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1