Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    A5F37
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Waterpomp, motorkoeling

    Productnummer: PA990
    ART: PA990 / EAN: 8032747268186

    GRAF
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 50,59
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4047024748255
    Productnummer 1 987 949 755
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 71,28

    EAN code 4027816391142
    Productnummer 39114
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 39,81

    EAN code 7316574691623
    Productnummer VKPC 84217
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 54,64

    EAN code 7316576063862
    Productnummer VKMC 04215
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 118,24

    EAN code 4010858576806
    Productnummer CT881WP2
    Merk CONTINENTAL CTAM
    Prijs incl. btw.
    € 126,74

    EAN code 4010858157654
    Productnummer CT881WP4
    Merk CONTINENTAL CTAM
    Prijs incl. btw.
    € 143,75

    EAN code 4014870134068
    Productnummer 530 0605 30
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 140,31

    EAN code 4005108841223
    Productnummer 530 0495 30
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 122,95

    EAN code 4010858004286
    Productnummer CT881WP3
    Merk CONTINENTAL CTAM
    Prijs incl. btw.
    € 130,95

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    FORD FORD
    MAZDA MAZDA
    VOLVO VOLVO
    Fabrikant Productnummer
    VOLVO 31219176
    VOLVO 31330943
    VOLVO 31368353
    VOLVO 31493369
    FORD 1406479
    FORD 1420294
    FORD 1472867
    FORD 1589055
    FORD 1680637
    FORD 1688697
    FORD 1768172
    FORD 1778516
    FORD 2183886
    FORD 7S7G8501A2A
    FORD 7S7G8501A2C
    FORD 7S7G8591A2A
    FORD 7S7G8591A2B
    FORD 7S7G8591A2C
    FORD AS6G8591A9A
    FORD ME7S7J8591A2A
    FORD YS6G8591B2B
    FORD YS6G8591B2D
    MAZDA C402-15-010 , C40215010
    MAZDA C402-15-010A , C40215010A
    MAZDA C402-15-010B , C40215010B
    MAZDA C402-15-010C , C40215010C
    MAZDA C402-15-010D , C40215010D
    FORD USA 7S7Z8501C
    FORD USA 7S7Z8501G
    Usage nummers

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4005108483003
    Productnummer 510 0096 10
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    $134.39

    EAN code 4057635187497
    Productnummer AE 42 000S
    Merk MAHLE
    Prijs incl. btw.
    $158.35

    EAN code 5902076368327
    Productnummer 989-10-014
    Merk FA1
    Prijs incl. btw.
    $3.42

    EAN code 4047024378551
    Productnummer 0 986 473 420
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $82.04

    EAN code 8033989219479
    Productnummer 31461
    Merk ORIGINAL IMPERIUM
    Prijs incl. btw.
    $30.19

    EAN code 8433577221530
    Productnummer 11134100
    Merk AJUSA
    Prijs incl. btw.
    $30.85

    EAN code 8033419045005
    Productnummer 016135
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    $35.05

    EAN code 8033419434663
    Productnummer 9086
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    $53.59

    EAN code 5710476247865
    Productnummer 8105 3251
    Merk TRISCAN
    Prijs incl. btw.
    $1.08

    EAN code 4047023045492
    Productnummer 0 242 236 658
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $6.07

    Water Pump, engine cooling

    De Waterpomp, motorkoeling (PA990) zorgt voor de circulatie van koelvloeistof door de motor. Door deze te vervangen, wordt de betrouwbare koeling hersteld en wordt de motor beschermd tegen oververhitting.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1