Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    044BC
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Waterpomp, motorkoeling

    Productnummer: WPT-917
    ART: WPT-917 / EAN: 5411450676656

    Prijs incl. btw.
    € 45,44
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 7316574358045
    Productnummer VKMC 03259
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 109,95

    EAN code 7316573463726
    Productnummer VKPC 83259
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 39,98

    EAN code 7316576060069
    Productnummer VKMC 03316
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 109,94

    EAN code 4043605452467
    Productnummer 21316
    Merk MAPCO
    Prijs incl. btw.
    € 43,92

    EAN code 4027816218562
    Productnummer 21856
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 37,98

    EAN code 8032747267660
    Productnummer PA938
    Merk GRAF
    Prijs incl. btw.
    € 37,70

    EAN code 4010858769789
    Productnummer CT1092WP1
    Merk CONTINENTAL CTAM
    Prijs incl. btw.
    € 138,19

    EAN code 8032747266700
    Productnummer PA859
    Merk GRAF
    Prijs incl. btw.
    € 39,10

    EAN code 7316576193613
    Productnummer VKMC 03314
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 143,47

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CITROËN CITROËN
    FORD FORD
    MAZDA MAZDA
    PEUGEOT PEUGEOT
    SUZUKI SUZUKI
    TOYOTA TOYOTA
    Fabrikant Productnummer
    CITROËN 1201.F9 , 1201F9
    CITROËN 1201.G8 , 1201G8
    CITROËN 1609314680
    CITROËN 1609417380
    CITROËN 1623095380
    CITROËN 1637171280
    CITROËN E111426
    CITROËN E111668
    SUZUKI 17400-73J00 , 1740073J00
    SUZUKI 1740073J01
    SUZUKI 1740973J00
    PEUGEOT 1201.F9 , 1201F9
    PEUGEOT 1201.G8 , 1201G8
    PEUGEOT 1609314680
    PEUGEOT 1609417380
    PEUGEOT 1623095380
    PEUGEOT 1637171280
    PEUGEOT E111426
    PEUGEOT E111668
    FORD 1147585
    FORD 1232179
    FORD 1348621
    FORD 1351130
    FORD 1359942
    FORD 1366614
    FORD 1420149
    FORD 1430428
    FORD 2S6Q8591AA
    FORD 2S6Q8591AB
    FORD 2S6Q8591AC
    FORD 2S6Q8591BA
    FORD 3M5Q8591BB
    FORD 3M5Q8591BC
    FORD 3M5Q8591CA
    FORD Y40115010
    MAZDA Y401-15-010 , Y40115010
    MAZDA Y401-15-010A , Y40115010A
    MAZDA Y404-15-010 , Y40415010
    TOYOTA SU001-00596 , SU00100596
    TOYOTA SU001-00919 , SU00100919
    Usage nummers
    AISWPT-917
    WPT-917
    5
    41145E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5905141933161
    Productnummer 72-6523
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $7.65

    EAN code 3165141181098
    Productnummer 1 987 947 654
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $4.45

    EAN code 4030776081282
    Productnummer AS376M
    Merk HENGST FILTER
    Prijs incl. btw.
    $31.46

    EAN code 4014870427771
    Productnummer 840 0529 10
    Merk Schaeffler FAG
    Prijs incl. btw.
    $30.58

    EAN code 3165143200582
    Productnummer 0 986 477 106
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $54.65

    EAN code 4054224849897
    Productnummer 184989
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $24.19

    Op voorraad

    EAN code 4027816127000
    Productnummer 12700
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $15.05

    Op voorraad

    EAN code 4040074358771
    Productnummer 214 498 0105
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $113.81

    EAN code 4250093460878
    Productnummer AP8281
    Merk HEPU
    Prijs incl. btw.
    $144.38

    EAN code 5703858879082
    Productnummer 5035020
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    $14.30

    Op voorraad

    Water Pump, engine cooling

    The Waterpomp, motorkoeling (WPT-917) circulates coolant through the engine. Replacing it restores reliable cooling performance and protects the engine from overheating.  



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1