Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    AE586
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Wiellagerset

    Productnummer: VKBA 5423
    ART: VKBA 5423 / EAN: 7316575058715

    SKF
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 331,60
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 7316577170972
    Productnummer VKBA 5456
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 258,69

    EAN code 7316579063593
    Productnummer VKHC 5920
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 852,49

    EAN code 7316579063494
    Productnummer VKHC 5907
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 1.061,23

    EAN code 7316579063517
    Productnummer VKHC 5909
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 956,88

    EAN code 4014870698928
    Productnummer 566425.05.AM
    Merk Schaeffler FAG
    Prijs incl. btw.
    € 366,69

    EAN code 4027816350774
    Productnummer 35077
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 191,97

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    RENAULT TRUCKS RENAULT TRUCKS
    VOLVO VOLVO
    Fabrikant Productnummer
    VOLVO 1075408
    VOLVO 20518649
    VOLVO 20792439
    VOLVO 20792440
    VOLVO 20967828
    VOLVO 21036050
    DAF 1735191
    RENAULT TRUCKS 7420518649
    RENAULT TRUCKS 7420518661
    RENAULT TRUCKS 7420792439
    RENAULT TRUCKS 7420967828
    RENAULT TRUCKS 7421036050
    SCANIA 1817256
    SCANIA 2277946
    Usage nummers
    VKBA 5456
    VKHC 5907
    VKHC 5908
    VKHC 5909
    VKHC 5917
    VKHC 5918
    VKHC 5919
    VKHC 5920
    VKBA 5423
    7
    31658E+12
    VKHC 5956
    VKHC 5961
    VKHC 5964

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4250093405671
    Productnummer P567
    Merk HEPU
    Prijs incl. btw.
    $118.21

    EAN code 4040074340363
    Productnummer 100 498 0797
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $92.38

    EAN code 4005108231277
    Productnummer 633 3038 09
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    $1170.68

    EAN code 3165141821314
    Productnummer 1 987 302 240
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $4.34

    EAN code 4027816419389
    Productnummer 41938
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $17.05

    Op voorraad

    EAN code 4250093402267
    Productnummer P226
    Merk HEPU
    Prijs incl. btw.
    $59.72

    EAN code 5705541048577
    Productnummer F 032 111 251
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    $93.91

    EAN code 4014870402815
    Productnummer 818 0159 10
    Merk Schaeffler FAG
    Prijs incl. btw.
    $15.14

    EAN code 8718042046567
    Productnummer 509527
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    $86.40

    EAN code 4040074190791
    Productnummer 014 018 0022
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $10.01

    Wheel Bearing Kit

     The Wiellagerset (VKBA 5423) supports smooth and safe wheel rotation under all driving loads. Replacing it with a Porza-quality bearing restores quiet operation, precise handling, and long-term reliability.  



    FAQ

    Bij het vervangen van een versleten of beschadigd wiellager moet een wiellagerrevisieset worden gebruikt. Veelvoorkomende symptomen zijn lawaai, trillingen, speling in het wiel of ABS-waarschuwingen. Het gebruik van een complete set zorgt ervoor dat alle benodigde onderdelen worden vervangen voor een betrouwbare werking.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit en pasvorm te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige componenten met snelle levering in heel Europa en biedt de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, wordt de compatibiliteit vóór verzending gecontroleerd. Als het product niet past, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid.

    A wheel bearing kit is a complete set of components required to replace a wheel bearing. It typically includes the bearing itself along with related parts such as seals, snap rings, nuts, and sometimes mounting hardware, ensuring proper installation and sealing.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1