Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    ZESTAW PASKA WIELOROWK. MASTER II/TRAFIC II 2,5DCI

    Productnummer: 7PK1834K1
    ART: 7PK1834K1 / EAN: 4010858945060

    CONTINENTAL CTAM
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 113,39
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 7316575923686
    Productnummer VKMA 36073
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 193,78

    EAN code 4005108541192
    Productnummer 534 0181 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 83,77

    EAN code 7316574561094
    Productnummer VKM 36041
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 66,54

    EAN code 7316572899786
    Productnummer VKMA 36105
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 110,36

    EAN code 7316581863327
    Productnummer VKMA 36074
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 100,82

    EAN code 4010858588908
    Productnummer 7PK1795K1
    Merk CONTINENTAL CTAM
    Prijs incl. btw.
    € 125,65

    EAN code 5414465073823
    Productnummer K017PK1835
    Merk GATES
    Prijs incl. btw.
    € 114,07

    EAN code 3413520954031
    Productnummer GA355.16
    Merk SNR
    Prijs incl. btw.
    € 63,54

    EAN code 4014870552381
    Productnummer 529 0434 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 120,94

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    NISSAN NISSAN
    OPEL OPEL
    RENAULT RENAULT
    Fabrikant Productnummer
    OPEL 4405281
    OPEL 4413416
    OPEL 4431739
    OPEL 4434611
    OPEL 4449516
    OPEL 4506190
    OPEL 9121114
    OPEL 9198523
    OPEL 93161221
    OPEL 93161842
    OPEL 93198651
    RENAULT 7701478360
    RENAULT 8200004341
    RENAULT 8200105896
    RENAULT 8200206872
    RENAULT 8200347161
    RENAULT 8200548109
    RENAULT 8200714513
    RENAULT 8200761529
    DACIA 7701478360
    VAUXHALL 4434611
    VAUXHALL 9121114
    VAUXHALL 9198523
    VAUXHALL 93161221
    VAUXHALL 93161842
    VAUXHALL 93198651
    Usage nummers
    068
    068 - CONTINENTAL MULTI V KITS
    V-ribbed Belt Set

    De ZESTAW PASKA WIELOROWK. MASTER II/TRAFIC II 2,5DCI (7PK1834K1) vernieuwt het complete accessoire-aandrijfsysteem voor stabiele en efficiënte prestaties. Een Porza-kit garandeert langdurige betrouwbaarheid en een soepele werking.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1