Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    11AE4
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Zuiger, remklauw

    Productnummer: D025544
    ART: D025544 / EAN: 8430320195797

    AUTOFREN SEINSA
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 17,53
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 8430320212197
    Productnummer D42424C
    Merk AUTOFREN SEINSA
    Prijs incl. btw.
    € 22,87

    EAN code 8430320250755
    Productnummer D42723C
    Merk AUTOFREN SEINSA
    Prijs incl. btw.
    € 25,53

    EAN code 8430320250748
    Productnummer D42722
    Merk AUTOFREN SEINSA
    Prijs incl. btw.
    € 9,34

    EAN code 5703858775209
    Productnummer 2133283
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    € 103,50

    EAN code 5907057301799
    Productnummer 82-1545
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 82,05

    EAN code 5703858922566
    Productnummer 2133279
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    € 79,80

    EAN code 5703858044961
    Productnummer 2133316
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    € 114,26

    EAN code 5703858044954
    Productnummer 2133315
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    € 114,26

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    AUDI AUDI
    MERCEDES-BENZ MERCEDES-BENZ
    Fabrikant Productnummer
    MERCEDES-BENZ 2044210581
    MERCEDES-BENZ 2044210681
    MERCEDES-BENZ 2044210981
    MERCEDES-BENZ 2044211181
    MERCEDES-BENZ 2044211281
    MERCEDES-BENZ 2044211781
    MERCEDES-BENZ 2044211881
    MERCEDES-BENZ 2044213181
    MERCEDES-BENZ 2044213281
    MERCEDES-BENZ 2044213581
    MERCEDES-BENZ 2044213781
    MERCEDES-BENZ 2044213881
    MERCEDES-BENZ 2044213981
    MERCEDES-BENZ 2044214081
    MERCEDES-BENZ 2054210181
    VAG 4G0615123A
    VAG 4G0615123D
    VAG 4G0615124A
    VAG 4G0615124D
    VAG 8K0615123D
    VAG 8K0615123E
    VAG 8K0615123J
    VAG 8K0615124D
    VAG 8K0615124E
    VAG 8K0615124J
    Usage nummers

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4010858143800
    Productnummer CT1175
    Merk CONTINENTAL CTAM
    Prijs incl. btw.
    $61.88

    EAN code 4027816097921
    Productnummer 09792
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $39.53

    Op voorraad

    EAN code 4029416286323
    Productnummer J1142076
    Merk Herth+Buss Jakoparts
    Prijs incl. btw.
    $44.66

    EAN code 4054224751725
    Productnummer 175172
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $34.25

    EAN code 4027816281245
    Productnummer 28124
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $9.58

    EAN code 5903364348823
    Productnummer 82-0717
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $42.70

    EAN code 5903364300715
    Productnummer 82-0618
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $43.72

    EAN code 4026736026301
    Productnummer 50290798
    Merk Herth+Buss Elparts
    Prijs incl. btw.
    $2.88

    EAN code 0024844239914
    Productnummer 33-2945
    Merk K&N FILTERS
    Prijs incl. btw.
    $69.59

    EAN code 3276428269221
    Productnummer 826922
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    $205.22

    Piston, brake caliper

    De Zuiger, remklauw (D025544) oefent hydraulische kracht uit op de remblokken, wat zorgt voor sterke en betrouwbare remprestaties. Het vervangen van een versleten zuiger herstelt de soepele remklauwfunctie en consistente remkracht. Gebruik de slimme zoekfunctie van Porza om de juiste zuiger te vinden.



    FAQ

    Een remzuiger is een cilindrisch onderdeel in de remklauw dat hydraulische druk omzet in mechanische kracht. Wanneer het rempedaal wordt ingedrukt, duwt de remvloeistof de zuiger naar buiten, waardoor de remblokken tegen de remschijf worden gedrukt. Dit zorgt voor wrijving en vertraagt het voertuig. Na het remmen trekt de zuiger zich iets terug om de juiste afstand tussen de remblokken en de remschijf te behouden.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de diameter, hoogte, materiaalsoort en oppervlakteafwerking van de zuiger. Zuigers worden doorgaans gemaakt van staal, aluminium of fenolhars (composiet). Stalen zuigers bieden sterkte, terwijl fenolhars zuigers een betere warmte-isolatie hebben. Oppervlaktebehandelingen zoals verchromen of anodiseren verbeteren de corrosiebestendigheid en verminderen wrijving. De zuiger moet bestand zijn tegen hoge temperaturen (vaak boven de 200 °C) en hydraulische druk, terwijl de vormvastheid behouden blijft.

    Vervanging is nodig wanneer de zuiger gecorrodeerd, beschadigd, vastgelopen is of remvloeistof lekt. Symptomen zijn onder andere ongelijkmatig remmen, vastzittende remklauwen of verminderde remprestaties. Zuigers worden vaak vervangen tijdens een revisie van de remklauw, samen met de afdichtingen en stofhoezen, om de juiste werking te herstellen.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij uw voertuiggegevens, zoals kenteken of chassisnummer, worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties. Dit zorgt ervoor dat de zuiger exact overeenkomt met de vereiste diameter en het vereiste ontwerp voor uw remklauw, waardoor het risico op een verkeerde montage wordt geminimaliseerd.

    Porza levert hoogwaardige remonderdelen met snelle levering in heel Europa. Klanten kunnen online bestellen of kiezen voor afhalen in een winkel in Nederland, Duitsland of België. Dit biedt zowel professionele werkplaatsen als particuliere gebruikers snelle toegang tot essentiële onderdelen, met betrouwbare beschikbaarheid en service.

    Als u kiest voor de pasgarantie, controleert Porza de compatibiliteit vóór verzending. Als het product niet past of niet aan uw verwachtingen voldoet, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid. Dit garandeert een veilige en risicovrije aankoopervaring.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1