Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    89480
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Zuurstofsensor

    Productnummer: ES20157-12B1
    ART: ES20157-12B1 / EAN: 5012759499887

    DELPHI
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 59,94
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4054224775059
    Productnummer 177505
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 50,86

    EAN code 3165144056454
    Productnummer 0 258 986 602
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 55,26

    EAN code 087295119525
    Productnummer 1952
    Merk NTK
    Prijs incl. btw.
    € 60,25

    EAN code 8717613015384
    Productnummer DOX-0254
    Merk DENSO
    Prijs incl. btw.
    € 106,29

    EAN code 4047025099165
    Productnummer 0 258 986 697
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 114,70

    EAN code 8717613016008
    Productnummer DOX-0109
    Merk DENSO
    Prijs incl. btw.
    € 54,45

    EAN code 8717613015407
    Productnummer DOX-0106
    Merk DENSO
    Prijs incl. btw.
    € 58,31

    EAN code 8717613015599
    Productnummer DOX-0238
    Merk DENSO
    Prijs incl. btw.
    € 92,26

    EAN code 8033419352684
    Productnummer 81585
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    € 57,67

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    LEXUS LEXUS
    TOYOTA TOYOTA
    Fabrikant Productnummer
    TOYOTA 89465-05080 , 8946505080
    TOYOTA 89465-05110 , 8946505110
    TOYOTA 89465-06070 , 8946506070
    TOYOTA 89465-06130 , 8946506130
    TOYOTA 89465-07060 , 8946507060
    TOYOTA 89465-07080 , 8946507080
    TOYOTA 89465-12750 , 8946512750
    TOYOTA 89465-13030 , 8946513030
    TOYOTA 89465-20660 , 8946520660
    TOYOTA 89465-20790 , 8946520790
    TOYOTA 89465-30470 , 8946530470
    TOYOTA 89465-33260 , 8946533260
    TOYOTA 89465-33370 , 8946533370
    TOYOTA 89465-33420 , 8946533420
    TOYOTA 8946512710
    TOYOTA 8946520670
    TOYOTA 8946520700
    TOYOTA 8946520810
    TOYOTA 8946535720
    TOYOTA 8946550130
    TOYOTA 8946552190
    TOYOTA 8946553100
    TOYOTA 8946553150
    NISSAN 8946533420
    LEXUS 89465-50130 , 8946550130
    LEXUS 89465-53150 , 8946553150
    LEXUS 8946530470
    LEXUS 8946533370
    LEXUS 8946533420
    LEXUS 8946535720
    LEXUS 8946553100
    GENERAL MOTORS 88971384
    GENERAL MOTORS 88971386
    Usage nummers
    ES20157-12B1
    5
    01276E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4044197335428
    Productnummer DDF1383
    Merk FERODO
    Prijs incl. btw.
    $65.07

    Oxygen Sensor

    De Zuurstofsensor (ES20157-12B1) meet het zuurstofgehalte in de uitlaatgassen voor een nauwkeurige regeling van het brandstofmengsel. Porza garandeert een snelle respons, nauwkeurigheid en duurzaamheid op lange termijn.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1