Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    FA262
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Aandrijfas

    Productnummer: GKND12972
    ART: GKND12972 / EAN: 4019064313489

    LÖBRO
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 26,27
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 7316576988882
    Productnummer VKJC 8705
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 290,39

    EAN code 4014870388898
    Productnummer 771 0552 30
    Merk Schaeffler FAG
    Prijs incl. btw.
    € 63,77

    EAN code 4019064042839
    Productnummer 24283
    Merk SPIDAN
    Prijs incl. btw.
    € 23,69

    EAN code 4019064042846
    Productnummer 24284
    Merk SPIDAN
    Prijs incl. btw.
    € 129,00

    EAN code 8032928124683
    Productnummer KPG786
    Merk LPR
    Prijs incl. btw.
    € 53,86

    EAN code 4019064042884
    Productnummer 24288
    Merk SPIDAN
    Prijs incl. btw.
    € 21,28

    EAN code 5902659722140
    Productnummer 49-1167
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 154,80

    EAN code 4019064146841
    Productnummer 304600
    Merk LÖBRO
    Prijs incl. btw.
    € 126,65

    EAN code 8032747068601
    Productnummer 15-1718
    Merk METELLI
    Prijs incl. btw.
    € 83,77

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CITROËN CITROËN
    FIAT FIAT
    PEUGEOT PEUGEOT
    Fabrikant Productnummer
    CITROËN 1608509380
    CITROËN 3273PL
    CITROËN 3273PN
    CITROËN 3273PX
    PEUGEOT 1608509380
    PEUGEOT 3273PL
    PEUGEOT 3273PN
    PEUGEOT 3273PX
    FIAT 1349787080
    FIAT 1355333080
    FIAT 1369959080
    FIAT 53307464
    FIAT 71724576
    FIAT 71791061
    CHRYSLER 68167997AB
    Usage nummers
    GKND12972
    #GKND12972

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5012759442074
    Productnummer TC2197
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    $10.08

    EAN code 8727900377279
    Productnummer 85122WHV2S1
    Merk PHILIPS
    Prijs incl. btw.
    $62.89

    EAN code 5050063485394
    Productnummer ADC48539
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    $17.28

    EAN code 5050063017083
    Productnummer ADC48559
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    $10.93

    EAN code 5700750120571
    Productnummer 753616
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    $8.08

    EAN code 5905141923810
    Productnummer 72-4061
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $8.30

    EAN code 4013872911301
    Productnummer 3000 970 109
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $149.19

    EAN code 4009026046722
    Productnummer OC 246
    Merk KNECHT
    Prijs incl. btw.
    $15.62

    Op voorraad

    EAN code 5902659782458
    Productnummer 72-3368
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $7.60

    EAN code 5902659727664
    Productnummer 43-0153
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $22.91

    Drive Shaft

    De Aandrijfas (GKND12972) brengt het motorkoppel over op de wielen voor een soepele en betrouwbare werking van de aandrijflijn. Het vervangen van een versleten as door een Porza-exemplaar herstelt trillingsvrije prestaties en rijstabiliteit.



    FAQ

    Een aandrijfas is een mechanisch onderdeel dat rotatiekracht van de transmissie of het differentieel naar de wielen overbrengt. De functie ervan is om koppel efficiënt over te brengen en tegelijkertijd bewegingen van de ophanging en de besturing op te vangen, waardoor een soepele en betrouwbare voertuigbeweging wordt gegarandeerd.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de lengte, diameter, het aantal spiebanen, het type koppeling (homokinetische koppelingen of kruiskoppelingen) en de compatibiliteit met de aandrijflijn van het voertuig (voorwielaandrijving, achterwielaandrijving of vierwielaandrijving). Aandrijfassen worden doorgaans gemaakt van hoogwaardig staal of aluminium en moeten bestand zijn tegen een hoog koppel, rotatiekrachten en temperaturen die vaak variëren van -40 °C tot +120 °C.

    Porza levert hoogwaardige aandrijfcomponenten met snelle levering in heel Europa. Klanten kunnen online bestellen of kiezen voor afhalen in een winkel in Nederland, Duitsland of België. Dit maakt snelle en betrouwbare vervanging mogelijk voor zowel professionele werkplaatsen als particuliere gebruikers.

    Als u kiest voor de pasgarantie, controleert Porza de compatibiliteit vóór verzending. Als het product niet past of niet aan uw verwachtingen voldoet, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid. Dit garandeert een betrouwbare en risicovrije aankoopervaring.

    Porza offers a fit guarantee option where your vehicle details, such as license plate or VIN, are checked against product specifications. This ensures the drive shaft matches your vehicle’s drivetrain configuration, dimensions, and connection points.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1