Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    A336F
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    DYNAMO / ALTERNATOR

    Productnummer: A3023
    ART: A3023 / EAN: 5901259403657

    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 166,83
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4054224015025
    Productnummer 101502
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 184,15

    EAN code 3165143175521
    Productnummer 0 986 042 071
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 193,25

    EAN code 5705541064423
    Productnummer F 032 134 475
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 9,43

    EAN code 5705541087057
    Productnummer F 032 230 288
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 7,45

    EAN code 5705541042049
    Productnummer F 032 112 058
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 187,88

    EAN code 5705541631601
    Productnummer F 032 112 480
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 189,18

    EAN code 3276424371393
    Productnummer 437139
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    € 205,87

    EAN code 3276424371379
    Productnummer 437137
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    € 123,52

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CITROËN CITROËN
    DACIA DACIA
    FIAT FIAT
    LANCIA LANCIA
    PEUGEOT PEUGEOT
    SUZUKI SUZUKI
    Fabrikant Productnummer
    PEUGEOT 5705-2C , 57052C
    PEUGEOT 5705-4W , 57054W
    PEUGEOT 5705-4X , 57054X
    PEUGEOT 5705-F , 5705F
    PEUGEOT 5705-FX , 5705FX
    PEUGEOT 9622410580
    PEUGEOT 9623727380
    PEUGEOT 9623727880
    PEUGEOT 9635772880
    PEUGEOT 96428804
    PEUGEOT 9642880480
    FIAT 71716607
    FIAT 71716609
    FIAT 71718905
    FIAT 9622410480
    FIAT K9622410580
    DAF 1516492R
    Usage nummers

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 04057875303466
    Productnummer 9730030070
    Merk WABCO
    Prijs incl. btw.
    $390.11

    EAN code 5901259401011
    Productnummer A0071
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $185.76

    EAN code 5901259456110
    Productnummer A4092
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $123.07

    EAN code 5902129165613
    Productnummer A0851S
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $164.32

    Alternator

    De DYNAMO / ALTERNATOR (A3023) genereert elektrische energie en laadt de voertuigaccu op. Door een Porza-kwaliteit dynamo te installeren, wordt een stabiele laadstroom en volledige betrouwbaarheid van het elektrische systeem hersteld.



    FAQ

    Een dynamo is een elektrisch onderdeel dat stroom opwekt voor het voertuig terwijl de motor draait. De functie ervan is om elektriciteit te leveren aan de elektrische systemen van het voertuig en de accu op te laden.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de spanning, de stroomsterkte, het type katrol, de montagewijze, het type connector en de compatibiliteit met het voertuig. Het moet voldoende elektrische stroom leveren voor alle systemen.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer de dynamo defect raakt of slecht functioneert. Veelvoorkomende symptomen zijn een brandend waarschuwingslampje, zwakke verlichting, een accu die niet oplaadt, elektrische problemen of ongebruikelijke geluiden.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige elektrische componenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1