Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    2D8D3
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    DYNAMO / ALTERNATOR

    Productnummer: A4017
    ART: A4017 / EAN: 5901259405019

    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 138,24
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4005108344786
    Productnummer 535 0115 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 34,47

    EAN code 8717613019610
    Productnummer DAN520
    Merk DENSO
    Prijs incl. btw.
    € 251,43

    EAN code 5705541071261
    Productnummer F 032 138 377
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 26,18

    EAN code 5711343119797
    Productnummer F 032 332 297
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 33,15

    EAN code 5705541819108
    Productnummer F 032 113 536
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 185,87

    EAN code 8717613019207
    Productnummer DAN501
    Merk DENSO
    Prijs incl. btw.
    € 226,02

    EAN code 5704651031967
    Productnummer 28-3528
    Merk ELSTOCK
    Prijs incl. btw.
    € 121,51

    EAN code 5907558597127
    Productnummer 30-0116
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 24,35

    EAN code 5901259405118
    Productnummer A4023
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    € 177,16

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    ALFA ROMEO ALFA ROMEO
    FIAT FIAT
    LANCIA LANCIA
    Fabrikant Productnummer
    FIAT 46231722
    FIAT 46412679
    FIAT 46412681
    FIAT 46428729
    FIAT 46430528
    FIAT 46430530
    FIAT 46430531
    FIAT 46447117
    FIAT 46448433
    FIAT 46448434
    FIAT 46544330
    FIAT 46709068
    FIAT 46748343
    FIAT 46763532
    FIAT 46774421
    FIAT 46782219
    FIAT 46813062
    FIAT 51859052
    FIAT 51859642
    FIAT 60812713
    FIAT 60812814
    FIAT 60812988
    FIAT 60812989
    FIAT 60816047
    FIAT 60816488
    FIAT 60817038
    FIAT 71721172
    FIAT 71721202
    Usage nummers
    63321729

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4054224052457
    Productnummer 105245
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $668.90

    Op voorraad

    EAN code 5903766315720
    Productnummer 72-4538
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $14.71

    EAN code 4040074195581
    Productnummer 126 623 0017
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $57.04

    EAN code 3276428345215
    Productnummer 834521
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    $434.61

    Alternator

    De DYNAMO / ALTERNATOR (A4017) genereert elektrische energie en laadt de voertuigaccu op. Door een Porza-kwaliteit dynamo te installeren, wordt een stabiele laadstroom en volledige betrouwbaarheid van het elektrische systeem hersteld.



    FAQ

    Een dynamo is een elektrisch onderdeel dat stroom opwekt voor het voertuig terwijl de motor draait. De functie ervan is om elektriciteit te leveren aan de elektrische systemen van het voertuig en de accu op te laden.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de spanning, de stroomsterkte, het type katrol, de montagewijze, het type connector en de compatibiliteit met het voertuig. Het moet voldoende elektrische stroom leveren voor alle systemen.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer de dynamo defect raakt of slecht functioneert. Veelvoorkomende symptomen zijn een brandend waarschuwingslampje, zwakke verlichting, een accu die niet oplaadt, elektrische problemen of ongebruikelijke geluiden.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige elektrische componenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1