Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    DED21
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    DYNAMO / ALTERNATOR

    Productnummer: A4030
    ART: A4030 / EAN: 5901259405187

    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 121,51
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 8720264056835
    Productnummer 105.012.055.050
    Merk BV PSH
    Prijs incl. btw.
    € 212,63

    EAN code 8001063127897
    Productnummer 063321044010
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    € 197,27

    EAN code 5705541067653
    Productnummer F 032 131 505
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 16,71

    EAN code 3838922050585
    Productnummer MG 191
    Merk MAHLE
    Prijs incl. btw.
    € 201,53

    EAN code 5705541062474
    Productnummer F 032 131 283
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 11,19

    EAN code 5705541038431
    Productnummer F 032 111 418
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 137,98

    EAN code 8720264079803
    Productnummer 105.001.065.050
    Merk BV PSH
    Prijs incl. btw.
    € 196,59

    EAN code 8720264056972
    Productnummer 505.002.033.010
    Merk BV PSH
    Prijs incl. btw.
    € 157,25

    EAN code 8720264028696
    Productnummer 105.009.055.050
    Merk BV PSH
    Prijs incl. btw.
    € 97,62

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    ALFA ROMEO ALFA ROMEO
    FIAT FIAT
    IVECO IVECO
    LANCIA LANCIA
    MERCEDES-BENZ MERCEDES-BENZ
    Fabrikant Productnummer
    FIAT 42498240
    FIAT 4731840
    FIAT 4787665
    FIAT 4802574
    FIAT 4808495
    FIAT 4808499
    FIAT 4808500
    FIAT 4808503
    FIAT 4808504
    FIAT 4808505
    FIAT 4808511
    FIAT 5101645
    FIAT 5974259
    FIAT 7565244
    FIAT 77515410
    FIAT 77515411
    FIAT AT050600108
    DAF 1516607R
    IVECO 2995030
    IVECO 42498504
    IVECO 4799367
    IVECO 48008507
    IVECO 4808509
    IVECO 4841776
    IVECO 8029593
    IVECO 98432196
    CLAAS 6005717935
    NEW HOLLAND 4762563
    Usage nummers
    63321044

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 3165143195598
    Productnummer 0 258 006 375
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $70.72

    EAN code 087295164587
    Productnummer 6458
    Merk NGK
    Prijs incl. btw.
    $13.21

    EAN code 8001063861623
    Productnummer 062000787312
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $1.67

    EAN code 4027816385646
    Productnummer 38564
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $5.22

    Op voorraad

    EAN code 4046283591381
    Productnummer 59138Set
    Merk AIC
    Prijs incl. btw.
    $859.34

    EAN code 5905141970227
    Productnummer 28-1385
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $18.20

    EAN code 4046283591404
    Productnummer 59140Set
    Merk AIC
    Prijs incl. btw.
    $900.99

    EAN code 4054224942338
    Productnummer 194233
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $29.74

    EAN code 5057746479312
    Productnummer ADBP300239
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    $157.09

    EAN code 4009026030738
    Productnummer LX 290
    Merk KNECHT
    Prijs incl. btw.
    $12.37

    Alternator

    De DYNAMO / ALTERNATOR (A4030) genereert elektrische energie en laadt de voertuigaccu op. Door een Porza-kwaliteit dynamo te installeren, wordt een stabiele laadstroom en volledige betrouwbaarheid van het elektrische systeem hersteld.



    FAQ

    Een dynamo is een elektrisch onderdeel dat stroom opwekt voor het voertuig terwijl de motor draait. De functie ervan is om elektriciteit te leveren aan de elektrische systemen van het voertuig en de accu op te laden.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de spanning, de stroomsterkte, het type katrol, de montagewijze, het type connector en de compatibiliteit met het voertuig. Het moet voldoende elektrische stroom leveren voor alle systemen.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer de dynamo defect raakt of slecht functioneert. Veelvoorkomende symptomen zijn een brandend waarschuwingslampje, zwakke verlichting, een accu die niet oplaadt, elektrische problemen of ongebruikelijke geluiden.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige elektrische componenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1