Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    B345E
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    DYNAMO / ALTERNATOR

    Productnummer: A4018
    ART: A4018 / EAN: 5901259405026

    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 118,62
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4026736003074
    Productnummer 32201695
    Merk Herth+Buss Elparts
    Prijs incl. btw.
    € 160,57

    EAN code 5705541067653
    Productnummer F 032 131 505
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 16,71

    EAN code 5705541062474
    Productnummer F 032 131 283
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 11,19

    EAN code 5704651028479
    Productnummer 28-2673
    Merk ELSTOCK
    Prijs incl. btw.
    € 104,16

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    FIAT FIAT
    LANCIA LANCIA
    Fabrikant Productnummer
    FIAT 46231658
    FIAT 46231659
    FIAT 46528046
    FIAT 71721174
    FIAT 71721176
    FIAT 71724052
    FIAT 71780108
    FIAT 7636428
    FIAT 7713140
    FIAT 7713141
    FIAT 77347410
    DAIHATSU 493002
    DAIHATSU 493990
    Usage nummers
    63320040

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5902659752505
    Productnummer 13-0173
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $46.57

    EAN code 5902659726322
    Productnummer 13-0168
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $22.03

    Op voorraad

    EAN code 5907558559347
    Productnummer 13-0026
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $51.70

    EAN code 4044197810468
    Productnummer ZSE176
    Merk BorgWarner (BERU)
    Prijs incl. btw.
    $30.28

    Alternator

    De DYNAMO / ALTERNATOR (A4018) genereert elektrische energie en laadt de voertuigaccu op. Door een Porza-kwaliteit dynamo te installeren, wordt een stabiele laadstroom en volledige betrouwbaarheid van het elektrische systeem hersteld.



    FAQ

    Een dynamo is een elektrisch onderdeel dat stroom opwekt voor het voertuig terwijl de motor draait. De functie ervan is om elektriciteit te leveren aan de elektrische systemen van het voertuig en de accu op te laden.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de spanning, de stroomsterkte, het type katrol, de montagewijze, het type connector en de compatibiliteit met het voertuig. Het moet voldoende elektrische stroom leveren voor alle systemen.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer de dynamo defect raakt of slecht functioneert. Veelvoorkomende symptomen zijn een brandend waarschuwingslampje, zwakke verlichting, een accu die niet oplaadt, elektrische problemen of ongebruikelijke geluiden.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige elektrische componenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1