Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    BC741
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Dynamo

    Productnummer: F 032 114 431
    ART: F 032 114 431 / EAN: 5711343136893

    HC-Cargo
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 211,65
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4054224931202
    Productnummer 193120
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 180,48

    EAN code 5705541066175
    Productnummer F 032 139 044
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 23,55

    EAN code 4082300498660
    Productnummer 8EL 012 427-451
    Merk HELLA
    Prijs incl. btw.
    € 148,73

    EAN code 5704651271011
    Productnummer 28-5530
    Merk ELSTOCK
    Prijs incl. btw.
    € 192,78

    EAN code 8720264103034
    Productnummer 135.536.100.010
    Merk BV PSH
    Prijs incl. btw.
    € 316,22

    EAN code 5901259443349
    Productnummer A0238
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    € 219,76

    EAN code 5901259447125
    Productnummer A0244
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    € 198,17

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    ALFA ROMEO ALFA ROMEO
    FIAT FIAT
    OPEL OPEL
    PEUGEOT PEUGEOT
    Fabrikant Productnummer
    FIAT 46843097
    FIAT 51754152
    FIAT 51754153
    ALFA ROMEO 51754152
    OPEL 24447429
    OPEL 55556067
    OPEL 62 04 123 , 6204123
    OPEL 62 04 205 , 6204205
    OPEL 62 04 268 , 6204268
    OPEL 6204123
    OPEL 6204205
    OPEL 6204268
    OPEL 93174469
    OPEL 93183437
    OPEL 93190146
    OPEL 95 62 193 , 9562193
    OPEL 9562193
    OPEL R1530094
    Usage nummers
    114431
    CAR114431
    F032114431
    5
    71134E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 8430320250656
    Productnummer D7284C
    Merk AUTOFREN SEINSA
    Prijs incl. btw.
    $7.33

    EAN code 8001063637761
    Productnummer 714000285800
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $108.40

    EAN code 5907558582543
    Productnummer 11-0363
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $21.74

    EAN code 4027816307488
    Productnummer 30748
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $16.72

    Op voorraad

    EAN code 4029416014513
    Productnummer J1318003
    Merk Herth+Buss Jakoparts
    Prijs incl. btw.
    $5.51

    Alternator

     The Dynamo (F 032 114 431) generates electrical power and recharges the vehicle battery. Installing a Porza-quality alternator restores stable charging and full electrical system reliability.  



    FAQ

    Een dynamo is een elektrisch onderdeel dat stroom opwekt voor het voertuig terwijl de motor draait. De functie ervan is om elektriciteit te leveren aan de elektrische systemen van het voertuig en de accu op te laden.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de spanning, de stroomsterkte, het type katrol, de montagewijze, het type connector en de compatibiliteit met het voertuig. Het moet voldoende elektrische stroom leveren voor alle systemen.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer de dynamo defect raakt of slecht functioneert. Veelvoorkomende symptomen zijn een brandend waarschuwingslampje, zwakke verlichting, een accu die niet oplaadt, elektrische problemen of ongebruikelijke geluiden.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige elektrische componenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1