Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    39DFE
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    EGR-klep

    Productnummer: 48622
    ART: 48622 / EAN: 8718042347220

    NRF
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 71,90
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 5012759573518
    Productnummer EG10525-12B1
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    € 81,43

    EAN code 5707286505797
    Productnummer 98411
    Merk NISSENS
    Prijs incl. btw.
    € 74,90

    EAN code 5704651676083
    Productnummer 71-0187
    Merk ELSTOCK
    Prijs incl. btw.
    € 84,46

    EAN code 5907057322848
    Productnummer 27-4177
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 55,89

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    MERCEDES-BENZ MERCEDES-BENZ
    SMART SMART
    Fabrikant Productnummer
    MERCEDES-BENZ 6401401160
    MERCEDES-BENZ 6401401260
    MERCEDES-BENZ 6401401360
    MERCEDES-BENZ 6401401660
    MERCEDES-BENZ 6401402060
    MERCEDES-BENZ A6401401160
    MERCEDES-BENZ A6401401260
    MERCEDES-BENZ A6401401360
    MERCEDES-BENZ A6401401660
    MERCEDES-BENZ A6401402060
    Usage nummers
    NRF 48622
    48622
    8
    71804E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5904608006165
    Productnummer OP 616
    Merk FILTRON
    Prijs incl. btw.
    $3.71

    Op voorraad

    EAN code 4011558182403
    Productnummer C 23 440/3
    Merk MANN-FILTER
    Prijs incl. btw.
    $48.62

    EAN code 8718042355065
    Productnummer 48635
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    $128.34

    EAN code 5711343392657
    Productnummer F 032 116 368
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    $215.03

    EAN code 5902659717870
    Productnummer 11-0534
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $37.04

    EAN code 4054224775615
    Productnummer 177561
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $46.51

    Op voorraad

    EAN code 5050063109917
    Productnummer ADA108633
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    $125.16

    EAN code 5902659718020
    Productnummer 11-0549
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $43.61

    EAN code 0815710025102
    Productnummer A-3944
    Merk Arnott
    Prijs incl. btw.
    $419.40

    EAN code 5711343136237
    Productnummer F 032 333 135
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    $27.09

    EGR Valve

    The EGR-klep (48622) regulates exhaust gas recirculation for reduced emissions. Porza valves ensure reliable operation and precise control.  



    FAQ

    Een EGR-klep (uitlaatgasrecirculatieklep) regelt de terugvoer van uitlaatgassen naar het inlaatsysteem van de motor. De functie ervan is het verminderen van stikstofoxide (NOx)-uitstoot en het verbeteren van de verbrandingsefficiëntie door de verbrandingstemperatuur te verlagen.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer de klep verstopt, vastgelopen of elektronisch defect is. Veelvoorkomende symptomen zijn onder andere een brandend motorstoringslampje, een onregelmatige stationaire loop, verminderde prestaties, een hoger brandstofverbruik en een hogere uitstoot.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige emissiebeheersingscomponenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, wordt de compatibiliteit vóór verzending gecontroleerd. Als het product niet past, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1