Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    CB979
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    INTERIEURFILTER

    Productnummer: CU 3337
    ART: CU 3337 / EAN: 4011558306700

    MANN-FILTER
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 12,31
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4047023214782
    Productnummer 1 987 432 076
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 10,45

    EAN code 4009026506738
    Productnummer LA 117
    Merk KNECHT
    Prijs incl. btw.
    € 22,94

    EAN code 4011558404000
    Productnummer CUK 3337
    Merk MANN-FILTER
    Prijs incl. btw.
    € 24,96

    EAN code 4011558058555
    Productnummer FP 3337
    Merk MANN-FILTER
    Prijs incl. btw.
    € 35,37

    EAN code 4009026504574
    Productnummer LAK 117
    Merk KNECHT
    Prijs incl. btw.
    € 22,41

    EAN code 5904608800817
    Productnummer K 1081A
    Merk FILTRON
    Prijs incl. btw.
    € 19,19

    EAN code 5904608080813
    Productnummer K 1081
    Merk FILTRON
    Prijs incl. btw.
    € 10,07

    EAN code 8717613011430
    Productnummer DCF204P
    Merk DENSO
    Prijs incl. btw.
    € 8,14

    EAN code 8717613009611
    Productnummer DCF023P
    Merk DENSO
    Prijs incl. btw.
    € 6,69

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CADILLAC CADILLAC
    FIAT FIAT
    OPEL OPEL
    SAAB SAAB
    Fabrikant Productnummer
    SAAB 9179905
    OPEL 1808554
    OPEL 1808619
    OPEL 32026118
    OPEL 6808601
    BAW A00002348
    VAUXHALL 6808601
    GENERAL MOTORS 9201440
    GENERAL MOTORS 93172299
    Usage nummers
    CU 3337
    4
    01156E+12
    139
    139 - MANN INTERIEURFILTERS
    80

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4011558021504
    Productnummer W 6011
    Merk MANN-FILTER
    Prijs incl. btw.
    $8.46

    EAN code 5012759399316
    Productnummer TC1750
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    $51.48

    EAN code 3165141068641
    Productnummer 1 457 429 894
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $9.67

    EAN code 4054224076941
    Productnummer 107694
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $136.89

    Op voorraad

    EAN code 0742330044773
    Productnummer P554925
    Merk DONALDSON
    Prijs incl. btw.
    $14.51

    EAN code 5057746178499
    Productnummer ADBP740002
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    $136.49

    EAN code 5907558504385
    Productnummer 26-0063
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $5.99

    EAN code 4047437099845
    Productnummer 29421 01
    Merk LEMFÖRDER
    Prijs incl. btw.
    $90.65

    EAN code 3165143314692
    Productnummer 0 001 115 022
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $229.91

    EAN code 5012759399323
    Productnummer TC1749
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    $51.48

    Filter, cabin air

    De INTERIEURFILTER (CU 3337) reinigt de binnenkomende lucht om het comfort in de cabine en de HVAC-prestaties te verbeteren. Vervanging van het filter zorgt voor frisse lucht en optimale ventilatie. Gebruik Porza's slimme zoekfunctie om het juiste filter te vinden.



    FAQ

    Een interieurfilter is een onderdeel van het ventilatiesysteem van een voertuig dat de lucht filtert die het interieur binnenkomt. De functie ervan is het verwijderen van stof, pollen, vervuilende stoffen en andere zwevende deeltjes, waardoor schone en gezonde lucht in de cabine wordt gegarandeerd en het comfort voor de passagiers wordt verbeterd.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de filterafmetingen, de filtratie-efficiëntie en het filtertype (standaard deeltjesfilter of actief koolstoffilter). Actieve koolstoffilters bieden extra bescherming door geuren en schadelijke gassen te absorberen. Het filtermateriaal is doorgaans gemaakt van meerlaags papier of synthetische materialen die ontworpen zijn om de luchtstroom te behouden en te functioneren binnen temperatuurbereiken van -20 °C tot +80 °C.

    Vervanging wordt aanbevolen bij regelmatige onderhoudsbeurten, meestal één of twee keer per jaar, of wanneer symptomen zoals verminderde luchtstroom, onaangename geuren of toegenomen stof in de cabine optreden. In stedelijke of vervuilde omgevingen kan frequentere vervanging nodig zijn.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij uw voertuiggegevens, zoals kenteken of chassisnummer, worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties. Dit garandeert dat het interieurfilter de juiste afmetingen, het juiste type en de juiste prestaties levert voor het HVAC-systeem van uw voertuig.

    Porza levert hoogwaardige cabinefilters met snelle levering in heel Europa. Klanten kunnen online bestellen of kiezen voor afhalen in een winkel in Nederland, Duitsland of België. Dit biedt zowel professionele werkplaatsen als particuliere gebruikers snelle en flexibele toegang tot essentiële onderhoudsonderdelen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, controleert Porza de compatibiliteit vóór verzending. Als het product niet past of niet aan uw verwachtingen voldoet, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid. Dit garandeert een betrouwbare en risicovrije aankoopervaring.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1