Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    CB979
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Filter, cabinelucht

    Productnummer: K 1081A
    ART: K 1081A / EAN: 5904608800817

    FILTRON
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 19,19
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4009026506738
    Productnummer LA 117
    Merk KNECHT
    Prijs incl. btw.
    € 22,94

    EAN code 4054224726327
    Productnummer 17263
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 8,17

    EAN code
    Productnummer 206 245
    Merk TOPRAN
    Prijs incl. btw.
    € 7,22

    EAN code 4011558306700
    Productnummer CU 3337
    Merk MANN-FILTER
    Prijs incl. btw.
    € 12,31

    EAN code 4047023215116
    Productnummer 1 987 432 376
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 22,26

    EAN code 4011558404000
    Productnummer CUK 3337
    Merk MANN-FILTER
    Prijs incl. btw.
    € 24,96

    EAN code 4011558058555
    Productnummer FP 3337
    Merk MANN-FILTER
    Prijs incl. btw.
    € 35,37

    EAN code 4009026504574
    Productnummer LAK 117
    Merk KNECHT
    Prijs incl. btw.
    € 22,41

    EAN code 5904608080813
    Productnummer K 1081
    Merk FILTRON
    Prijs incl. btw.
    € 10,07

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CADILLAC CADILLAC
    FIAT FIAT
    OPEL OPEL
    SAAB SAAB
    Fabrikant Productnummer
    FIAT 46844822
    FIAT 51805219
    SAAB 9179904
    SAAB 95528293
    OPEL 1808554
    OPEL 1808617
    OPEL 1808624
    OPEL 32026117
    OPEL 95528293
    BAW A00002348
    VAUXHALL 95528293
    GENERAL MOTORS 09179904
    GENERAL MOTORS 9166107
    GENERAL MOTORS 9179904
    GENERAL MOTORS 9196107
    GENERAL MOTORS 9196343
    GENERAL MOTORS 93172129
    GENERAL MOTORS 95528293
    HOLDEN 93172129
    Usage nummers
    K 1081A
    5900427824614
    5904608800817

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 3276427004236
    Productnummer 700423
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    $175.86

    Op voorraad

    EAN code 5027049299191
    Productnummer TCK100NG
    Merk FAI AutoParts
    Prijs incl. btw.
    $79.69

    EAN code 5707286501232
    Productnummer 98351
    Merk NISSENS
    Prijs incl. btw.
    $119.27

    EAN code 8718042319760
    Productnummer 48393
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    $57.38

    EAN code 5010874514263
    Productnummer OE033/T10
    Merk CHAMPION
    Prijs incl. btw.
    $3.82

    EAN code 5905141954913
    Productnummer 68-0651
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $4.34

    EAN code 4029416422509
    Productnummer J1310810
    Merk Herth+Buss Jakoparts
    Prijs incl. btw.
    $3.51

    EAN code 4048488037466
    Productnummer AV6013
    Merk AUTLOG
    Prijs incl. btw.
    $50.95

    Op voorraad

    EAN code 4010326904988
    Productnummer 90498
    Merk NTK
    Prijs incl. btw.
    $100.48

    EAN code 5907558537833
    Productnummer 26-0427
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $3.49

    Filter, cabin air

    The Filter, cabinelucht (K 1081A) cleans incoming air to improve cabin comfort and HVAC performance. Replacing the filter ensures fresh air and optimal ventilation. Use Porza’s smart search to find the correct filter.



    FAQ

    Een interieurfilter is een onderdeel van het ventilatiesysteem van een voertuig dat de lucht filtert die het interieur binnenkomt. De functie ervan is het verwijderen van stof, pollen, vervuilende stoffen en andere zwevende deeltjes, waardoor schone en gezonde lucht in de cabine wordt gegarandeerd en het comfort voor de passagiers wordt verbeterd.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de filterafmetingen, de filtratie-efficiëntie en het filtertype (standaard deeltjesfilter of actief koolstoffilter). Actieve koolstoffilters bieden extra bescherming door geuren en schadelijke gassen te absorberen. Het filtermateriaal is doorgaans gemaakt van meerlaags papier of synthetische materialen die ontworpen zijn om de luchtstroom te behouden en te functioneren binnen temperatuurbereiken van -20 °C tot +80 °C.

    Vervanging wordt aanbevolen bij regelmatige onderhoudsbeurten, meestal één of twee keer per jaar, of wanneer symptomen zoals verminderde luchtstroom, onaangename geuren of toegenomen stof in de cabine optreden. In stedelijke of vervuilde omgevingen kan frequentere vervanging nodig zijn.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij uw voertuiggegevens, zoals kenteken of chassisnummer, worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties. Dit garandeert dat het interieurfilter de juiste afmetingen, het juiste type en de juiste prestaties levert voor het HVAC-systeem van uw voertuig.

    Porza levert hoogwaardige cabinefilters met snelle levering in heel Europa. Klanten kunnen online bestellen of kiezen voor afhalen in een winkel in Nederland, Duitsland of België. Dit biedt zowel professionele werkplaatsen als particuliere gebruikers snelle en flexibele toegang tot essentiële onderhoudsonderdelen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, controleert Porza de compatibiliteit vóór verzending. Als het product niet past of niet aan uw verwachtingen voldoet, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid. Dit garandeert een betrouwbare en risicovrije aankoopervaring.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1