Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    E491A
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Hogedrukpomp

    Productnummer: 002-002-000222R
    ART: 002-002-000222R / EAN: 8595706505246

    REMANTE
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 720,70
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 3165143321072
    Productnummer 0 986 437 301
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 1.133,04

    EAN code 8033419437091
    Productnummer 9107E
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    € 97,03

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    NISSAN NISSAN
    OPEL OPEL
    PEUGEOT PEUGEOT
    RENAULT RENAULT
    Fabrikant Productnummer
    MITSUBISHI MW30638660
    VOLVO 8251786
    OPEL 09109268
    OPEL 4417119
    OPEL 7711368410
    OPEL 9109268
    OPEL 93188745
    OPEL 93189904
    OPEL DTX3004
    OPEL MW30638660
    RENAULT 7711368410
    RENAULT 82 00 037 472 , 8200037472
    RENAULT 82 00 055 072 , 8200055072
    RENAULT 82 00 108 225 , 8200108225
    RENAULT 82 00 456 693 , 8200456693
    RENAULT 82 00 659 759 , 8200659759
    NISSAN 1670000QAC
    Usage nummers
    0445010075

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5703858913182
    Productnummer 5031549
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    $15.84

    Op voorraad

    EAN code 5010874753266
    Productnummer RE-ES-7054
    Merk MOOG
    Prijs incl. btw.
    $13.32

    EAN code 7316587011661
    Productnummer VKPC 83420
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    $46.87

    EAN code 4014870352820
    Productnummer 628 3332 00
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    $351.95

    EAN code 4019064121862
    Productnummer 302169
    Merk LÖBRO
    Prijs incl. btw.
    $78.16

    EAN code 5905141933383
    Productnummer 72-6545
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $7.81

    EAN code 5903766303550
    Productnummer 69-0990
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $12.60

    EAN code 5905141968019
    Productnummer 47-0198
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $11.11

    EAN code 4014870329419
    Productnummer 551 0157 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    $48.67

    EAN code 7316576879173
    Productnummer VKJA 8010
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    $79.15

    High-pressure Pump

    De Hogedrukpomp (002-002-000222R) genereert de hoge brandstofdruk die nodig is voor nauwkeurige directe injectie. Het vervangen van een defecte pomp door een Porza-kwaliteitspomp herstelt het vermogen, de efficiëntie en de betrouwbare verbranding.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1