Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    767AB
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    KOELVENTILATORWIEL

    Productnummer: 47006
    ART: 47006 / EAN: 8718042029058

    NRF
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 81,18
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 8053379089512
    Productnummer 880048
    Merk ERA
    Prijs incl. btw.
    € 68,82

    EAN code 5903364333447
    Productnummer AC226108
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 86,38

    EAN code 8718042305053
    Productnummer 47884
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    € 70,92

    EAN code 4057635057806
    Productnummer CFF 283 000P
    Merk MAHLE
    Prijs incl. btw.
    € 173,18

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    FORD FORD
    MAZDA MAZDA
    Fabrikant Productnummer
    FORD 1141507
    FORD 1141509
    FORD 1141511
    FORD 1319972
    FORD 1337583
    FORD 1337584
    FORD 1345619
    FORD 1366100
    FORD 1366103
    FORD 1475299
    FORD 1475300
    FORD 1475302
    FORD 1495674
    FORD 1495675
    FORD 2S6H8C607CD
    FORD 2S6H8C607DA
    FORD 2S6H8C607DA0
    FORD 2S6H8C607DB
    FORD 2S6H8C607DC
    FORD 2S6H8C607DD
    FORD 2S6H8C607DE
    FORD 2S6H8C607DH
    FORD 2S6H8C607EA
    FORD 2S6H8C607EB
    FORD 2S6H8C607EC
    FORD 2S6H8C607ED
    FORD 2S6H8C607EE
    MAZDA C20115025
    MAZDA C20215025
    MAZDA C20215025A
    MAZDA C20215025C
    MAZDA C20215025D
    Usage nummers

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 087295199749
    Productnummer 9974
    Merk NGK
    Prijs incl. btw.
    $14.63

    EAN code
    Productnummer 116 594
    Merk TOPRAN
    Prijs incl. btw.
    $38.59

    EAN code 8033419409258
    Productnummer 88012E
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    $68.51

    EAN code 4009026507087
    Productnummer LA 45
    Merk KNECHT
    Prijs incl. btw.
    $11.32

    EAN code 4059923061106
    Productnummer 350 393
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $115.56

    EAN code 5707286351165
    Productnummer 67720
    Merk NISSENS
    Prijs incl. btw.
    $146.84

    EAN code 4014427061816
    Productnummer GN019
    Merk BorgWarner (BERU)
    Prijs incl. btw.
    $6.55

    EAN code 4054224791448
    Productnummer 179144
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $42.23

    Op voorraad

    Fan, engine cooling

    De KOELVENTILATORWIEL (47006) zorgt voor een sterke luchtstroom door de radiator om veilige motortemperaturen te handhaven. Door deze te vervangen, worden stabiele koelprestaties met Porza-kwaliteit hersteld.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1