Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    B042D
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Montage, stuur-/achterarm

    Productnummer: 72-6763
    ART: 72-6763 / EAN: 5905141936629

    MAXGEAR
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 7,78
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4027816361121
    Productnummer 36112
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 39,14

    EAN code 4027816349402
    Productnummer 34940
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 36,51

    EAN code 5905141936612
    Productnummer 72-6762
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 5,93

    EAN code 5901619564028
    Productnummer 72-2868
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 24,85

    EAN code 5012759620939
    Productnummer TC4629
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    € 39,18

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CHEVROLET CHEVROLET
    OPEL OPEL
    SAAB SAAB
    Fabrikant Productnummer
    OPEL 0423002
    OPEL 0423032
    OPEL 0423046
    GENERAL MOTORS 13204112
    GENERAL MOTORS 13219171
    GENERAL MOTORS 13239221
    GENERAL MOTORS 24428548
    Usage nummers
    MGZ-507044

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 8717475053784
    Productnummer 19-0798-01-9
    Merk TYC
    Prijs incl. btw.
    $31.46

    EAN code 8112000014481
    Productnummer R6180/RCR
    Merk FRECCIA
    Prijs incl. btw.
    $9.90

    EAN code 4028977931536
    Productnummer 50007808
    Merk KOLBENSCHMIDT
    Prijs incl. btw.
    $234.67

    EAN code 4047437089693
    Productnummer 27663 01
    Merk LEMFÖRDER
    Prijs incl. btw.
    $30.33

    EAN code 5905141936797
    Productnummer 72-6780
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $2.61

    EAN code 5905141928709
    Productnummer 49-3257
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $34.72

    EAN code 4040074628751
    Productnummer 714 322 0014
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $7.99

    EAN code 4040074199695
    Productnummer 716 060 0038
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $16.52

    EAN code 3159750577410
    Productnummer 531618
    Merk HUTCHINSON
    Prijs incl. btw.
    $6.41

    EAN code 5903766305493
    Productnummer 49-3214
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $44.05

    Mounting, control/trailing arm

    De Montage, stuur-/achterarm (72-6763) herstelt de stabiele beweging van de ophanging en vermindert trillingen. Het vervangen van versleten bussen verbetert de wegligging, het comfort en de algehele rijveiligheid.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1