Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    A46DE
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Remklauw

    Productnummer: 0 986 135 575
    ART: 0 986 135 575 / EAN: 4047026584967

    BOSCH
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 288,37
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 8430320192406
    Productnummer D42248C
    Merk AUTOFREN SEINSA
    Prijs incl. btw.
    € 23,58

    EAN code 5903364350000
    Productnummer 82-0834
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 128,61

    EAN code 3322937803514
    Productnummer BHN928E
    Merk TRW
    Prijs incl. btw.
    € 229,15

    EAN code 5905141967715
    Productnummer 19-4524
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 71,14

    EAN code 5903766311869
    Productnummer 27-1625
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 13,01

    EAN code 8430320311050
    Productnummer DEPB008
    Merk AUTOFREN SEINSA
    Prijs incl. btw.
    € 96,03

    EAN code 5905141967708
    Productnummer 19-4523
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 67,49

    EAN code 5705444378733
    Productnummer 343721
    Merk BUDWEG CALIPER
    Prijs incl. btw.
    € 173,54

    EAN code 5704651418683
    Productnummer 87-1910
    Merk ELSTOCK
    Prijs incl. btw.
    € 207,83

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    FORD FORD
    VOLVO VOLVO
    Fabrikant Productnummer
    VOLVO 30742618
    VOLVO 31317526
    VOLVO 360001380
    VOLVO 36001380
    VOLVO 8603727
    FORD 1426840
    FORD 1491687
    FORD 1690468
    FORD 2332699
    FORD 6G91-2D048-FC , 6G912D048FC
    FORD 6G912D048FA
    FORD 6G912D048FB
    FORD 6G912D048FC
    FORD RM6G9J2D048FC
    Usage nummers
    CR2713
    0 986 135 575
    0.986.135.575
    4
    04703E+12
    063
    063 - BOSCH REMTANGEN NW/BX

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4047024339651
    Productnummer 0 986 473 250
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $86.51

    EAN code 5905993012212
    Productnummer 661-1141R-LD-EM
    Merk ABAKUS
    Prijs incl. btw.
    $76.18

    EAN code 5907558501629
    Productnummer 49-0221
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $17.69

    EAN code 5902275112783
    Productnummer TED11278
    Merk TEDGUM
    Prijs incl. btw.
    $30.42

    EAN code 4027816271871
    Productnummer 27187
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $122.63

    Op voorraad

    EAN code 4047437461956
    Productnummer 38438 01
    Merk LEMFÖRDER
    Prijs incl. btw.
    $24.32

    EAN code 7316579330473
    Productnummer VKJC 4329
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    $141.25

    EAN code 8112000020482
    Productnummer R6565/BM
    Merk FRECCIA
    Prijs incl. btw.
    $9.14

    EAN code 4062375263653
    Productnummer V20-72-0171
    Merk VEMO
    Prijs incl. btw.
    $58.43

    EAN code 4030776079111
    Productnummer H618WK
    Merk HENGST FILTER
    Prijs incl. btw.
    $20.25

    Brake Caliper

    The Remklauw (0 986 135 575) applies controlled pressure to the brake pads for stable and effective braking. Replacing a worn caliper restores consistent braking performance. Use Porza’s smart search to find the correct caliper.

    Bosch – Quality and Innovation in Car Parts

    Bosch is a globally recognized leader in automotive technology and car parts. Founded in Germany in 1886, the brand has built a strong reputation for reliability, technical innovation, and premium-quality products for over a century. The Bosch Car Parts division offers an extensive range of components for both passenger cars and commercial vehicles, compatible with nearly all makes and models.

    The product range includes brake systems, spark plugs, batteries, wiper blades, filters, sensors, and electronic components. Bosch is also a market leader in engine management systems and vehicle electronics, including ABS, ESP, and fuel injection systems. Every part is manufactured to the highest OEM standards and undergoes rigorous quality control to ensure performance and safety.

    Through continuous innovation and close collaboration with vehicle manufacturers, Bosch remains a top choice for both professional mechanics and DIY car enthusiasts. Bosch parts are known for their durability, optimal performance, and enhanced safety. Whether you're looking for brake pads, an air filter, or a lambda sensor – with Bosch, you choose trusted quality and cutting-edge technology.

    Venlo, Nederland

    412351345143

    DASFASDF

    FAQ

    Een remklauw is een essentieel onderdeel van het schijfremsysteem en bevat de remblokken en zuigers. Wanneer er hydraulische druk wordt uitgeoefend via het rempedaal, drukt de remklauw de remblokken tegen de remschijf, waardoor wrijving ontstaat die het voertuig vertraagt of tot stilstand brengt. Remklauwen kunnen vast of zwevend zijn, afhankelijk van het voertuig en de configuratie van het remsysteem.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere het type remklauw (zwevend of vast), het aantal zuigers, de zuigerdiameter, de montageconfiguratie en de compatibiliteit met specifieke remschijfmaten. Materialen zoals gietijzer of aluminium worden vaak gebruikt vanwege hun sterkte en warmteafvoer. De remklauw moet bestand zijn tegen hoge temperaturen (vaak boven de 200 °C) en hydraulische drukken, terwijl de prestaties en duurzaamheid constant blijven.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer de remklauw remvloeistof lekt, vastzit, gecorrodeerd is of ongelijkmatige slijtage van de remblokken veroorzaakt. Symptomen kunnen zijn: naar één kant trekken tijdens het remmen, verminderde remwerking of ongewone geluiden. In sommige gevallen kunnen remklauwen gerepareerd worden met behulp van afdichtingssets, maar bij ernstige schade is meestal volledige vervanging nodig.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij uw voertuiggegevens, zoals kenteken of chassisnummer, worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties. Dit zorgt ervoor dat de remklauw exact overeenkomt met de configuratie van uw voertuig, inclusief het type remsysteem en de schijfdiameter, waardoor het risico op een verkeerde montage wordt geminimaliseerd.

    Porza levert hoogwaardige remonderdelen met snelle levering in heel Europa. Klanten kunnen online bestellen of kiezen voor afhalen in een winkel in Nederland, Duitsland of België. Hierdoor hebben zowel professionele werkplaatsen als particuliere gebruikers snel toegang tot de juiste onderdelen. Bovendien biedt Porza een breed Europees verzendnetwerk voor een efficiënte distributie.

    Als u kiest voor de pasgarantie, controleert Porza de compatibiliteit vóór verzending. Als het product niet past of niet aan uw verwachtingen voldoet, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid. Dit garandeert een veilige en risicovrije aankoopervaring.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1