Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    6C4C5
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Riemspanner, V-geribbelde riem

    Productnummer: 31214
    ART: 31214 / EAN: 4027816312147

    FEBI BILSTEIN
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 52,71
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4005108554468
    Productnummer 534 0290 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 51,59

    EAN code 5902659799869
    Productnummer 54-1476
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 23,41

    EAN code 5907558575774
    Productnummer 54-0566
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 36,13

    EAN code 5901619539965
    Productnummer 54-0502
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 19,32

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CHEVROLET CHEVROLET
    DAEWOO DAEWOO
    Fabrikant Productnummer
    CHEVROLET 25184786
    CHEVROLET 96183115
    CHEVROLET 96349976
    CHEVROLET 96351533
    CHEVROLET 96870202
    CHEVROLET 96966707
    DAEWOO 25184786
    DAEWOO 96183115
    DAEWOO 96349976
    DAEWOO 96351533
    DAEWOO 96870202
    DAEWOO 96966707
    Usage nummers

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 3322937796885
    Productnummer BDA1000
    Merk TRW
    Prijs incl. btw.
    $62.03

    EAN code 3322938569099
    Productnummer BDA1314
    Merk TRW
    Prijs incl. btw.
    $61.87

    EAN code 3322938443894
    Productnummer BDA1226
    Merk TRW
    Prijs incl. btw.
    $89.41

    EAN code 4010858031534
    Productnummer CT927
    Merk CONTINENTAL CTAM
    Prijs incl. btw.
    $10.08

    EAN code 3276428342832
    Productnummer 834283
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    $235.80

    EAN code 3276428273280
    Productnummer 827328
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    $753.50

    EAN code 5050063291407
    Productnummer ADH29140
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    $42.52

    EAN code 5903364348571
    Productnummer 82-0692
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $53.12

    EAN code 5704651437523
    Productnummer 25-4219
    Merk ELSTOCK
    Prijs incl. btw.
    $205.60

    EAN code 3322938579975
    Productnummer BDA1319
    Merk TRW
    Prijs incl. btw.
    $45.94

    Belt Tensioner, V-ribbed belt

    De Riemspanner, V-geribbelde riem (31214) zorgt voor een stabiele V-riemspanning voor optimale prestaties van de accessoires. Een Porza-poelie herstelt een soepele werking en langdurige aandrijfstabiliteit.

    Febi Bilstein is a globally respected manufacturer and supplier of high-quality replacement parts for passenger cars and commercial vehicles. With over 175 years of automotive expertise, Febi stands for reliability, innovation, and German engineering precision. The brand offers an extensive product range of more than 47,000 items, covering steering, suspension, braking, engine, drivetrain, and electrical systems.

    Every Febi component meets or exceeds OEM standards, ensuring optimal fit, performance, and durability. Their in-house production and strict quality control guarantee parts that professionals trust worldwide. Febi Bilstein is also a pioneer in the aftermarket, being one of the first to offer parts with full OE-matching quality outside the dealership network.

    Whether you're servicing a modern European vehicle or maintaining a heavy-duty truck, Febi provides reliable solutions with fast availability and long-lasting performance. Choose Febi Bilstein for precision-made parts backed by generations of expertise and a commitment to quality.

    Wilhelmstraße 47, Ennepetal, Duitsland

    +492333911-0

    support@bilsteingroup.com

    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1