Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    3DC9E
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Spanrol, V-geribbelde riem

    Productnummer: 54-1476
    ART: 54-1476 / EAN: 5902659799869

    MAXGEAR
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 23,41
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4005108554468
    Productnummer 534 0290 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 51,59

    EAN code 4027816312147
    Productnummer 31214
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 52,71

    EAN code 5907558575774
    Productnummer 54-0566
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 36,13

    EAN code 5901619539965
    Productnummer 54-0502
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 19,32

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CHEVROLET CHEVROLET
    DAEWOO DAEWOO
    Fabrikant Productnummer
    CHEVROLET 25184786
    CHEVROLET 96349976
    CHEVROLET 96351533
    CHEVROLET 96966707
    DAEWOO 5493223
    DAEWOO 96183115
    DAEWOO 96349976
    GENERAL MOTORS 5493223
    GENERAL MOTORS 96966707
    Usage nummers
    59004MG/ROLKA/M

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5903364349691
    Productnummer 82-0825
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $38.16

    EAN code 5414465877834
    Productnummer T38390
    Merk GATES
    Prijs incl. btw.
    $38.34

    EAN code 5703858794736
    Productnummer 5113336
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    $18.26

    Op voorraad

    EAN code 5703858823795
    Productnummer 5114536
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    $18.50

    Op voorraad

    EAN code 5907558558678
    Productnummer 54-0037
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $31.66

    EAN code 4027816326960
    Productnummer 03388
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $80.62

    EAN code 3276428373188
    Productnummer 837318
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    $603.61

    EAN code 4027816267515
    Productnummer 26751
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $43.18

    Op voorraad

    EAN code 4047437402867
    Productnummer 12172 04
    Merk LEMFÖRDER
    Prijs incl. btw.
    $11.48

    EAN code 4054224004968
    Productnummer 100496
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $2.07

    Op voorraad

    Tensioner Pulley, V-ribbed belt

    De Spanrol, V-geribbelde riem (54-1476) zorgt voor een stabiele V-riemspanning voor optimale prestaties van de accessoires. Een Porza-poelie herstelt een soepele werking en langdurige aandrijfstabiliteit.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1