Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    F0E06
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Ruitenwisser

    Productnummer: 3 397 016 086
    ART: 3 397 016 086 / EAN: 4047025920315

    BOSCH
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 10,95
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 3165143609262
    Productnummer 3 397 004 632
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 10,82

    EAN code 4047024151741
    Productnummer 3 397 008 047
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 11,43

    EAN code
    Productnummer 3 397 004 757
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 5,30

    EAN code
    Productnummer 3 397 004 755
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 5,46

    EAN code 5902659711939
    Productnummer 39-0329
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 13,53

    EAN code 5905141940411
    Productnummer 39-0725
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 4,51

    EAN code 3276425741287
    Productnummer 574128
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    € 10,04

    EAN code 4004260001568
    Productnummer 116550
    Merk SWF
    Prijs incl. btw.
    € 10,54

    EAN code 3276425745995
    Productnummer 574599
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    € 16,20

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    FIAT FIAT
    NISSAN NISSAN
    OPEL OPEL
    RENAULT RENAULT
    Fabrikant Productnummer
    FIAT 6000617742
    FIAT 6000617743
    FIAT K6000617742
    FIAT K6000617743
    OPEL 93187205
    OPEL 95516953
    RENAULT 28 79 027 35R , 287902735R
    RENAULT 28 79 086 35R , 287908635R
    RENAULT 77 11 130 022 , 7711130022
    NISSAN 2636000QAE
    NISSAN 2879000Q0A
    VAUXHALL 95516953
    Usage nummers
    A 404 H
    3 397 016 086
    3.397.016.086
    4
    04703E+12
    280
    280 - BOSCH RUITENWISSERS

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4040074425473
    Productnummer 100 098 0028/S
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $15.80

    EAN code 3322938206703
    Productnummer GDB1622DTE
    Merk TRW
    Prijs incl. btw.
    $47.74

    EAN code 4040074109007
    Productnummer 614 160 0000
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $10.98

    EAN code 4010858504472
    Productnummer 5PK1255
    Merk CONTINENTAL CTAM
    Prijs incl. btw.
    $13.14

    Wiper Blade

    De Ruitenwisser (3 397 016 086) zorgt voor helder zicht op de voorruit onder alle weersomstandigheden. Het vervangen van versleten wisserbladen herstelt een soepele, streeploze wisprestatie. Gebruik Porza's slimme zoekfunctie om de juiste bladen te vinden.

    Bosch – Quality and Innovation in Car Parts

    Bosch is a globally recognized leader in automotive technology and car parts. Founded in Germany in 1886, the brand has built a strong reputation for reliability, technical innovation, and premium-quality products for over a century. The Bosch Car Parts division offers an extensive range of components for both passenger cars and commercial vehicles, compatible with nearly all makes and models.

    The product range includes brake systems, spark plugs, batteries, wiper blades, filters, sensors, and electronic components. Bosch is also a market leader in engine management systems and vehicle electronics, including ABS, ESP, and fuel injection systems. Every part is manufactured to the highest OEM standards and undergoes rigorous quality control to ensure performance and safety.

    Through continuous innovation and close collaboration with vehicle manufacturers, Bosch remains a top choice for both professional mechanics and DIY car enthusiasts. Bosch parts are known for their durability, optimal performance, and enhanced safety. Whether you're looking for brake pads, an air filter, or a lambda sensor – with Bosch, you choose trusted quality and cutting-edge technology.

    Venlo, Nederland

    412351345143

    DASFASDF

    FAQ

    Een ruitenwisserblad is een onderdeel dat op de ruitenwisserarm is gemonteerd en regen, vuil en ander afval van de voorruit verwijdert. De functie ervan is om in alle weersomstandigheden een helder zicht te behouden door een soepel en gelijkmatig contact met het glasoppervlak te garanderen. Goed functionerende ruitenwissers zijn essentieel voor veilig autorijden.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de lengte van het ruitenwisserblad, het bevestigingstype (zoals haak, pen, bajonet of drukknop) en het ontwerp van het blad (conventioneel, plat of hybride). Het rubberen element is doorgaans gemaakt van hoogwaardige natuurlijke of synthetische materialen, soms met een grafietcoating voor minder wrijving. Ruitenwissers moeten betrouwbaar functioneren bij temperaturen van ongeveer -30°C tot +60°C en bestand zijn tegen UV-straling en slijtage.

    Vervanging wordt aanbevolen bij tekenen van slijtage, zoals strepen, piepen, overslaan of verminderde wisserwerking. De meeste ruitenwissers moeten elke 6-12 maanden worden vervangen, afhankelijk van het gebruik en de omgevingsomstandigheden. Regelmatige vervanging zorgt voor optimaal zicht en rijveiligheid.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij uw voertuiggegevens, zoals kenteken of chassisnummer, worden vergeleken met de productspecificaties. Dit zorgt ervoor dat de ruitenwisser de juiste maat, montagewijze en uitvoering heeft voor uw voertuig, waardoor de kans op een verkeerde montage wordt verkleind.

    Porza levert hoogwaardige ruitenwissersysteemcomponenten met snelle levering in heel Europa. Klanten kunnen online bestellen of kiezen voor afhalen in een winkel in Nederland, Duitsland of België. Dit biedt zowel professionele werkplaatsen als particuliere gebruikers snelle en flexibele toegang tot essentiële onderhoudsonderdelen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, controleert Porza de compatibiliteit vóór verzending. Als het product niet past of niet aan uw verwachtingen voldoet, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid. Dit garandeert een betrouwbare en risicovrije aankoopervaring.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1