Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    FE54B
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Thermostaatbehuizing

    Productnummer: 230231
    ART: 230231 / EAN: 8033989675763

    ORIGINAL IMPERIUM
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 70,59
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 8033419490294
    Productnummer 92991
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    € 112,55

    EAN code 5907057315710
    Productnummer 18-1347
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 50,81

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    MERCEDES-BENZ MERCEDES-BENZ
    Fabrikant Productnummer
    MERCEDES-BENZ 282200175
    MERCEDES-BENZ 2822030175
    MERCEDES-BENZ 282203017528
    MERCEDES-BENZ 2822035500
    MERCEDES-BENZ A2822030175
    MERCEDES-BENZ A282203017528
    RENAULT 110601741R
    NISSAN 110601741R
    DACIA 110601741R
    Usage nummers
    IMP230231
    230231
    8
    03399E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5901259401325
    Productnummer A0095
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $138.20

    EAN code 8001063452531
    Productnummer 351938070200
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $58.86

    EAN code 4054224908129
    Productnummer 190812
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $30.42

    Op voorraad

    EAN code 5412096759420
    Productnummer G1369
    Merk MONROE
    Prijs incl. btw.
    $35.26

    EAN code 4909500422366
    Productnummer 441111
    Merk KYB
    Prijs incl. btw.
    $48.74

    EAN code 8050947046519
    Productnummer 313011313375
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $92.45

    EAN code 4059923149682
    Productnummer 560 804
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $60.64

    EAN code 5901259404982
    Productnummer A4014
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $95.92

    EAN code 5901259402605
    Productnummer A0209
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $172.21

    EAN code 4006633497879
    Productnummer 24.3344-1746.5
    Merk ATE
    Prijs incl. btw.
    $133.18

    Thermostat Housing

    The Thermostaatbehuizing (230231) houses the thermostat and provides a secure coolant passage. Replacing it ensures proper sealing and coolant system function.  



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1