Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    E374E
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    DYNAMO / ALTERNATOR

    Productnummer: A1009
    ART: A1009 / EAN: 5901259402759

    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 127,30
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 8720264026593
    Productnummer 135.512.100.030
    Merk BV PSH
    Prijs incl. btw.
    € 216,74

    EAN code 5705541066175
    Productnummer F 032 139 044
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    € 23,55

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    OPEL OPEL
    VW VW
    Fabrikant Productnummer
    OPEL 1204054
    OPEL 6204074
    OPEL 6204114
    OPEL 6204124
    OPEL 6204153
    OPEL 9117852
    OPEL 9119309
    OPEL 9132653
    OPEL 93175801
    OPEL 93175947
    OPEL 9512787
    OPEL R1530039
    GENERAL MOTORS 93175817
    Usage nummers
    3493273

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5901259470529
    Productnummer A0046(P)
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $151.67

    EAN code 5902129028673
    Productnummer A6370
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $153.90

    EAN code 4027816051428
    Productnummer 05142
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $6.03

    EAN code 4047025424431
    Productnummer 0 258 010 333
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $68.35

    EAN code 5902076373215
    Productnummer EP1300-904
    Merk FA1
    Prijs incl. btw.
    $6.14

    EAN code 4040074314760
    Productnummer 626 725 0028
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $42.17

    EAN code 5901259400717
    Productnummer A0046
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $142.83

    Alternator

    De DYNAMO / ALTERNATOR (A1009) genereert elektrische energie en laadt de voertuigaccu op. Door een Porza-kwaliteit dynamo te installeren, wordt een stabiele laadstroom en volledige betrouwbaarheid van het elektrische systeem hersteld.



    FAQ

    Een dynamo is een elektrisch onderdeel dat stroom opwekt voor het voertuig terwijl de motor draait. De functie ervan is om elektriciteit te leveren aan de elektrische systemen van het voertuig en de accu op te laden.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de spanning, de stroomsterkte, het type katrol, de montagewijze, het type connector en de compatibiliteit met het voertuig. Het moet voldoende elektrische stroom leveren voor alle systemen.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer de dynamo defect raakt of slecht functioneert. Veelvoorkomende symptomen zijn een brandend waarschuwingslampje, zwakke verlichting, een accu die niet oplaadt, elektrische problemen of ongebruikelijke geluiden.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige elektrische componenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1